Blanca SuárezII

Blanca Martínez Suárez

7,5
2 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blanca Suárez
erka15

Fakt... Ranking jest jaki jest... 1000 głosów to nie problem, tym bardziej jak ktoś zagrał w jakichś dobrych serialach...
Polecam pooglądać coś z jej udziałem aż tak dużo nie ma i zapoznać się z osóbką ;)

anulka88

1100 głosów poza tym usunęli jej 300 dziesiątek bo uznano że jest za wysoko, znaczy redakcja uznała, ale 1 pozostawiono, ciekawe. Bo powinni walcząc z trollami usuną powiedzmy 300 ostatnich ocen a nie tak wybiórczo.

Fevra

Tak, tak, u kobiet 1100.
A skąd masz takie informacje...?? :>

anulka88

To dość proste, pojawiła się mniej więcej z oceną 9.4 potem zaczęła spadać bo zaczęli dawać jedynki a teraz ma nagle 8.9 ? powinno być 9.3 albo 9.2.
Tak mi się wydaje.

erka15

Redakcja też była zdziwiona więc sztucznie odjęli jej z 300 głosów żeby wypadła. Teraz nie jest nawet notowana w TOP. Ciekawe czy często stosują takie chwyty?

Fevra

Mogliby sie faktycznie zając tymi wszystkimi trollami co głupoty wypisują i ludzi obrażają a nie kombinowali.

klaudia2251

Troche strach dac jakiemus swietnemu aktorowi albo filmowi 10 bo skad wiadomo czy filmweb tego nie usunie. Mogliby sie lepiej zajac dodawaniem zdjec do seriali, oraz obsad zarowno do filmow jak i seriali. Wiadomo, ze nasz filmweb nigdy nie doskoczy do poziomu IMDB ale mogliby sie chociaz postarac- na zaakceptowanie niektorych rol czekam juz ponad rok.

erka15

dziewczyna jest świetną aktorką, a poza tym skoro nie wiesz kto to wystarczy żebyś obejrzała chociaż jeden z odcinków "El barco" niby Hiszpański serial - a cudo! W połączeniu z Mario Casasem serial jest najlepszy!

Ew_Cia

"Internat" lepszy :)) Chociaż "Statek" też daje radę ;)

anulka88

w "internacie" jest zbyt dużo poplątanych wątków. Serial po pewnym czasie wkurza

Ew_Cia

Dla mnie wszystko się układa ładnie w całość, serial przez cały czas trzyma poziom, jedynie ostatni sezon troszkę wg mnie słabszy, ale ogólnie jest OK, finał... ;((

erka15

myślę, ze redakcja powinna dac mozliwosc glosowania na danego aktora/-ke tylko np. jesli obejrzy sie min. 5 filmow. Wiem, ze mozna kliknac sobie to od tak, ale przynajmniej uczciwych ludzi moze to popchnie do poznania lepiej jakiegos artysty a nie tylko z jednego filmu. Ewentualnie mozna cos takiego zastosowac w przypadku ocen krancowych jak 1 i 10. Czy to nie bylby lepszy pomysl niz tak jak jest teraz?

MeMarie

Pisze to osoba z 1... :D

Ale coś w tym jest co piszesz, mogliby dać jakiś ogranicznik... Ja na razie dałam <3 bo tylko te 2 seriale widziałam, jak nadrobię filmy to wystawię ocenę.

anulka88

no jak na razie nie ma czegos takiego to glosuje na takich prawach jak reszta :) ale zeby byc uczciwym to mogliby cos takiego wprowadzic zeby jeden film nie wazyl az tak na calej ocenie. A dalam 1 bo uwazam, ze jest za wysoko. Moze sie wybila na jakims jednym filmie dzieki malolatom, bo w sumie to nawet zbyt duzo nie grala, szczerze...

MeMarie

Co do filmów to jeszcze nie wiem jak wypadła, bo przede mną, ale "Internat" jest świetny, "Statek" ciut słabszy, ale również warto zobaczyć.
Masz prawo ocenić jak uważasz, ale 1 "dla zasady/trzeba sprowadzić tam gdzie jej miejsce" itp. ... to dla mnie jest trochę małolatowe zachowanie... :)

anulka88

Mogli dodać możliwość oceniania użytkowników!

Artemisek

Jestem za! :) Zaraz by sie tych wszystko "MCU zaorane" do pionu ustawilo. :P

erka15

to jest wybór hakerów najwyraźniej klonów ze sklonowanymi kontami

ana_ax

Masz jakieś wizje chyba, aktorka jest świetna. Widziałem ją w Internacie, Statku i Skóra w której żyje. 10/10 i ani punkta mniej! Jest rewelacyjna i przebija większość aktorek, jak dla mnie na równi z Jennifer Lawrence jeśli chodzi o młode pokolenie aktorek!

Artemisek

wizji nie mam i bez głupich tekstów proszę,
teraz ma 122 miejsce, wtedy miała 8, ma jedną nagrodę, może jest i dobra, nie wiem, nie widziałam jej w niczym, a dużo oglądam, ale nie tak, aby była godna 8 miejsca, jest setka bardziej znanych od niej i z większym i znaczącym dorobkiem

ana_ax

Znany nie oznacza lepszy. Jest cała masa niedocenionych aktorów - a jej niskie miejsce jest spowodowane tym, że trolle wystawiają jej 1 tylko dla tego, że nie widzieli z nią żadnego filmu oraz przez to, że redakcja ukradła jej 300 10-tek.

Artemisek

owszem, znany i z większym cenniejszym dorobkiem, z dużą liczba nagród, znaczy lepszy

ana_ax

W takim razie wyznacznikiem jakości był by tylko i wyłącznie wiek - jedynie 70-letni aktorzy byli by tymi dobrymi, a Ci którzy przedwcześnie umierają nic by nie znaczyli. Twoja teoria jest błędna i ma poważne wady. Doświadczenie to nie wszystko.
Ranking filmwebu - bazujący mn. na popularności ma niewiele wspólnego z nagrodami. No chyba, że ktoś nie ma własnego zdania. To co dla mnie i większości jest dobre, nie musi zostać docenione przez gildię by dobrym pozostało. Tutaj liczy się większość, dla tego liczona jest średnia ocen użytkowników, a nagrody nie są brane pod uwagę.

Artemisek

Zgodzam sie z Artemisek.

Dodam, ze moim zdaniem sugerowanie sie iloscia nagrod przy wystawianiu ocen jest glupie. Ocenia sie to w jaki sposob ktos zagral w danym filmie/serialu, a nie to ile nagrod za to dostal. To tak jakby karac przestepce najpierw za zbrodnie, a pozniej karac go jeszcze dodatkowo za wyrok sadu.

Poza tym aktor moze byc swietny i mega uzdolniony, a grac w malo znanych albo omijanych przy rozdawaniu nagrod produkcjach (uwierz, ze sa takie) i przez to nie byc nawet brany pod uwage przy rozdawaniu nagrod. A moze byc tez z drugiej strony, ze aktor beznadziejny ale dostaje nagrody bo jego film/serial jest na topie.

Radze obejrzec film/serial, w myslach wybrac ocene i dopiero wtedy wejsc na stronke typu filmweb zeby wystawic ocene. Dzieki temu ocenia sie obiektywnie.

Radze tez zorientowac sie w rynku- to, ze w USA daja mnostwo nagrod nie znaczy, ze w innych krajach tez tak jest albo, ze w trakcie rozdawania nagrod uwzgledniaja produkcje w wszystkie panstw. Ta pani obraca sie tylko na hiszpanskim rynku. Tam ogolnie jest bardzo malo nagrod, ktore przyznaja serialom, dla filmow jest troche wiecej nagrod ale tez malo, a ze ta pani lepiej wypada w serialach niz filmach to ma to sens.

Wracajac do tej aktorki, obejrzalam z nia El Barco, El Internat, Las chicas del cable i Perdiendo el norte.
W Perdiendo el norte wypadla srednio, pewnie za sprawa tego, ze to komedia romantyczna (w takich to aktorzy nawet nie maja szans sie wykazac) ale za to w El Internat byla swietna. Wedlug mnie za El Internat zasluguje na to 9/10, moze nawet 10/10, za Perdiendo el norte jakies 6/10. W El Internat i Las chicas del cable zaprezentowala podobny poziom aktorski jakies 8/10.

keteek

Wedlug mnie poziomem aktorskim od takiej Jennifer Lawrence (ktora jest w podobym wieku) specjalnie sie nie rozni. Roznica z ilosci nagrod wynika tutaj ze specyfiki rynku. To tak jakby powiedziec, ze w Polsce nie ma ani jednego dobrego aktora bo nikt nigdy nie dostal ani Oskara ani Emmy, a prawda jest taka, ze chocby znalazl sie jakis wybitny i genialny polski aktor to nie wezma go pod uwage przy rozdawaniu takowych nagrod. To samo tyczy sie Hiszpanii.

keteek

A i jeszcze odnosnie nagrod - jest wiele takich ktorych "fw" nie uwzglednia. Oni patrza tylko na polskie, amerykanskie i brytyjskie nagrody, przy reszcie krajow nie uznaja wielu nagrod, a i nawet przy tych 3 panstwach niektore nagrody ignoruja. No i jest wiele nagrod, krore dodaja z duzym opoznieniem.

erka15

Młoda hiszpańska aktorka mlodego pokolenia.Dwa razy u Almodovara zagrała świetnie.Faktycznie na 8 lokatę jest za młoda,ale wiesz te rankingi(zawsze będę to mówił) mozna sobie w d... wsadzić!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones