Blanca SuárezII

Blanca Martínez Suárez

7,5
2 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blanca Suárez

Dziewczyna jest bardzo ładna, umie grać, widać ze ma talent ale kurde kto jej role dobiera ?

Najciekawszą role miala u Almodovar w "Skórze, ktorej żyje" ale była ona zbyt mała by
mogla się wyróżnić na tle reszty obsady.

Co do seriali, w Internacie, nieźle się zapowiadala, bo Julia to taka pyskata postać, romans
z ojczymem duchy itp. Ale tworcy potraktowali ja po macoszemu i poszli w wątek milosny z
Ivanem. Sam wątek nie był zły, wręcz byl swietny ale mogli dać jej coś ciekawszego, po
potem w 4-7 sezonie to tylko milość, miłość i miłość...

w El Barco jest jeszcze gorzej bo Ainhoa to taka rozpieszczona coreczka tatusia, ktorej tylko
chlopaki w glowie. Same watki miłosne, do tego jej postać jest kompletnie tępa że na
początku zwiazala się z tym typem Gamboą....

Ogólnie obawiam sie ze Blanca zostanie aszufladkowana do roli słodko-pyskatych
dziewczynek, którym tylko romanse w głowie, a szkoda bo stać ją na dużo więcej...

Jarek Bachanek

Gdybym była na takim statku to też w głowie byliby u mnie chłopaki, no bo o czym ona ma tak naprawdę myśleć? xD Zadręczać się tym, czy przeżyją? A jej rolę w El Internado uwielbiam.

Jarek Bachanek

Ja uważam, że w El Barco zagrała jak najbardziej spokojną role. Zgadzam się z Hmm_Ciastko co do El Barco :D
W ''skórze, której żyję'' podobało mi się : )
El Internado nie oglądałam więc nie ocenie : )

Jarek Bachanek

w El Internado była świetna, ale rola w El barco też jej wyszła całkiem nieźle. Julia i Ainhoa diametralnie się różnią, a Blanca obie potrafiła zagrać z genialnym skutkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones