Blur

10
2 oceny muzyki
powrót do forum osoby Blur

Co powiecie na to? Zdaję sobie sprawę, że wszystko co 'zrodził' Blur jest przeraźliwie piękne i można napotkać pewne trudności ze sporządzaniem takiego rankingu. Po trudach i wątpliwościach, mój przedstawia się mniej więcej tak:

~ Albumy
1. 'Think Tank'
2. '13'
3. 'Parklife'
4. 'The Great Escape'
5. 'Blur'
6. 'Modern Life Is Rubbish'
7. 'Leisure'

~ Utwory - o wiele, wiele trudniejsza sprawa, nr 1 na pewno 'Caramel', nad resztą muszę się jeszcze zastanowić ;)

użytkownik usunięty
grall

ciekawy okoliczności zbieg, jako że sama ostatnio sobie 'rankingowałam' i to blurowo właśnie ;) blurowy ranking - rzecz to ciężka niczym bieg maratoński lub obsługa frezarki (to pierwsze co mi do głowy przyszło, w istocie wiem o frezarce tyle co Mozart o techno ;P), bo każde ich 'dziecko muzyczne' to należy obrzucić górą prezentów w postaci łez wylanych, przytomności utrat, zaników kontroli nad ciałem własnym, nieprzespanych nocy bądź przespanych miodowo-karmelkowo, napadów bezwładu ciała i innych psychodelicznych doświadczeń ;D ale cóż, mój płytowy to się tak prezentuje na dzień dzisiejszy, ale dnia każdego chcę w nim coś poprzestawiać ^^

1. '13' - mówiąc tak oklepanie - jedna z płyt wszechczasów! u mnie na równi z 'ok computer' radiołbów i 'the wall'/'dark side...'/'animals' (o panie! cóż za niezdecydowanie xD) floydów
2. 'think tank'
3. 'blur'
4. 'the great escape'
5. 'parklife'
6. 'modern life is rubbish'
7. 'leisure'

nie pokrywają się zbytnio ;P

piosenkowy ranking to już czysty hardcore dla nieustraszonych prometeuszy XXI wieku ^^ zdam się jedynie na te bardziej wyjątkowe od wyjątkowych xD

~ cała '13', cała, cała, bez wyjątku!
~ 'think tank' - oczywiście 'out of time', 'on the way to the club', 'caravan' i 'me, white noise'
~ 'blur' - 'beetlebum', 'you're so great', 'death of a party' (gdybym miało się uprzeć, tą właśnie określiłabym chyba jako 'najukochańszą, najpiękniejszą itd., itp.), 'look inside america', 'theme from retro' i 'essex dogs'
~ 'the great escape' - 'stereotypes' (najukochańsza z tych przy których wstępuje w nas jeszcze większy paranoik i demon energii ^^), 'contry house', 'best days', 'charmless man', 'globe alone' i 'yuko and hiro'
~ 'parklife' - 'girls&boys' i 'parklife' jasna rzecz, 'end of century', 'clover over dover' i 'magic america' - dwie przy których zalałam dom największą łez ilością obok 'death of party'
~ 'modern life is rubbish' - 'for tomorrow', 'advert', 'star shaped', 'sunday, sunday', 'popscene' i 'villa rosie'
~ 'leisure' - 'she's so high', 'bang', 'there's no other way' i 'repetition'

...i jeszcze wiele, wiele ^^

użytkownik usunięty

Albumy:
1. The Great Escape
2. 13
3. Blur
4, Think Tank
5. Parklife
6. Modern Life is Rubbish
7. Leisure

A piosenki...hm...
Nie dam rady ułożyć tych wszystkich: Soong 2, Sweet Song, Popscene, Trailerpark, Beetlebum, On Your Own, Stereotypes, Country House, Charmless Man, He thought of cars, Parklife, Girls&Boys, For Tomorrow,You're so great, Me, White noise...uuu, wystarczy:P Kolejność całkowicie przypadkowa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones