Blur

10
2 oceny muzyki
powrót do forum osoby Blur

o widze że tu się wiecej dzieje znaczy sie bardziel aktualne daty tematów wiec powtarzam moją prosbe:D ;ostatnio przestałam sluchać red hotów (a dokładniej po koncercie :D:D) i sie zainteresowałam blurem :d muzyka świetna chłopaki fajne tlyko tu kurna nie jest tak prosto jak z red hotami - biografie anthonyego, strony w internecie. może mi pomożecie bo widze że takie obeznane jesteście a ja nic nie moge znaleźć w internecie nic w sklepach nic :D:D no cóz czekam na jakies linki albo cos ciekawego :D dziekuje z góry :D o to by było na tyle i jeszcze dodam że mam posrana viste i nic nie chce sie otwierać więc tym gorzej dla mnie:D

użytkownik usunięty
kaams

Jak to nie jest prosto? Całkiem prosto :) W końcu Damon to taki mało znany nie jest ;D
http://www.parklife.pl/
http://www.blur.co.uk/
oficjalna stronka z fajnym forum, ale tak...strona NIE PODOBA mi się...Ale na te stronki chyba już natrafiłaś.
Ostatnio na allegro widzialam chyba The Great Escape za 9 zł, ale CHOLERA nie bylam jeszcze zarejestrowana...Taka okazja :(:( :|

A w sklepach to faktycznie nie widzialam^^ Byłam w empiku w Krakowie, ale tam tylko Gorillaz, a Blur nic...


a i na youtube w cholere rzeczy...ogólnie to moim zdaniem można tyle znaleźc informacji, co na temat RHCP :)

no youtube to już dawno obskoczyłam :D:D no ale wiesz rhcp to wszedzie sławne jest a blur niekoniecznie :D pozatym ja tylko przeczytałam biografie kiedisa i juz wszystko wiedziałam :D:D

a no ostatnio sobie na allegro kupiłam dwie gazetki Q magazine brytyjskie i moze tam sobie poczytam cos ciekawego :D a ta strona poska parklife to bida straszna :D

użytkownik usunięty
kaams

No RHCP to sławne, sławne...ale..chyba każdy słyszał o Gorillaz? :) To w końcu też Damon.

Mnie denerwuje to, że nawet forum nie ma...co mi po takim talklife.
No i już tylko po zagranicznych można sobie poszperać ;-)

pozdrawiam

Gorillaz jest bardziej znane niż Blur ,nie da się ukryć, szczególnie w Polsce, co za niesprawiedliwość....Najlepsze strony o Blur podane są na filmwebie.

użytkownik usunięty
Rashida

Jak dla mnie Gorillaz jest równie dobre jak Blur, a nawet lepsze. A że Gorillaz jest bardziej znane to mi akurat nie przeszkadza :D ( z tym tylko, że do Blur to jakiś sentyment mam...pisalam to już? Dzisiaj w EskaRock slyszalam Song 2...aaach)

jak dla mnie Blur nie ma sobie równych;]
ale wkurza mnie to, że ludzie głównie kojarzą Blur tylko po "Song 2", a oni przecież tyle wspaniałych piosenek nagrali!
to jest denerwujące, bo mimo, że "Song 2", jakoby nie patrzeć stało się najbardziej rozpoznawaną piosenkę Blur, ale śmiem twierdzić iż nie najlepszą piosenką, jaką nagrali.

użytkownik usunięty
gosenshi

Po Song 2, czasem jeszcze kojarzą Coffee&TV.
Ja też uważam, że nie jest najlepszą, ale hm..jedną z najlepszych:)
I taka prawda, że bardzo szybko wpada w ucho.

No i trzeba przyznać, że ja od Song 2 zaczęłam z Blur^^

Dla mnie wszystkie pisoenki Blura są zajebiste :)

A najbardziej Beetlebum oraz She's So High :D

Song 2 słucham tylko wtedy kiedy jestem w naprawde fajnym humorze(ostatnio se póściłem kiedy polacy wygrali z Danią o 3 miejsce :D)

wydaje mi się, że popularne jest jeszcze "boys & girls" :)

użytkownik usunięty
redven

Ja ostatnio ciągle słyszę jakiś remix Boys&Girls...no co to ma być? o_O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones