Bożena Dykiel

7,8
14 395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bożena Dykiel

Ja siedziałem obok niej w kościele i ona śmierdziała śledziem i pachą i jeszcze mówiła do siebie. Straszna kobieta i marna aktorka.

juzeg

HAHAHAHAHAHAAH ;]
tekst miesiąca!
Jednym słowem ciągnęło od niej jak z kutra rybackiego? Ale że nie podmyła się, czy chcesz powiedzieć, że lubi te sprawy i podnieca ją akurat przed kościołem? A cebulką od niej nie pachniało? Bo może faktycznie tylko śledzia jadła i kawałek ości jej się w protezie zalągł... ;]

juzeg

Nie, no jkeszcze raz musze to powiedzieć:
"Zapach nieprzyjemny" rozwalił mnie na łopaty ;]

huo_sanchez

"śmierdziała śledziem i PACHĄ..."
- nie no @juzeg jest mistrzem świata

huo_sanchez

"... i jeszcze mówiła do siebie."
- no po prostu bezczelna ;]

juzeg

juzeg -świetny temat ;p
huo_sanchez -świetny monolog haha

juzeg

Bardzo pomógł mnie (i pewnie wielu innym osobom) Twój gówniarski i absolutnie niepotrzebny komentarz . Dziel się takimi pierdołami na fejsbuku. Gdybym chciał dostosować się do Twojego poziomu to wierz mi, że Twój komentarz byłby tylko namiastką tego co mógłbym napisać o Tobie tylko na podstawie Twoich ocen filmów.

baldrick

Ej, hombre tranquilo. Coś tak uniósł, relax. Nie masz poczucia humoru? Troche dystansu i pogody :D Nie wszystko jest na serio. Spójrz na ten post z innej strony :D

huo_sanchez

Jestem spokojny jak średniej wielkości ocean.
Powiedzieć o aktorze, że jest kiepski, bo gra jak Brożek z Łotwą może być słabym żartem. Wypowiedzieć się na temat aktora, że śmierdzą mu stopy i ma podagrę jest bezsensowne kiedy wpisuje się to na forum tematycznym. Wolałbym żeby to pozostało dziwną anegdotą, którą ludzie dzielą się przy łamaniu opłatkiem (bo wiem, że mnie tam nie będzie i nie będę musiał tego słuchać).

"Widziałem ją w teatrze na premierze "Dzieci z Bullerbyn". Grała glony na tylnej ściance klasowego akwarium i w drugiej scenie reżyser nie wytrzymał i zastąpił ją sufler Stefan, nie było widać różnicy."

Komprende muciacio, kutwa, różnicę?

baldrick

E, tam, nie znasz się ;] Juzeg i tak wymiata. Ale porównanie do Brożka z Łotwą też zajebiste, heheh. Faktycznie grał jak ciota, ale zapamiętam sobie ten dowcip, względnie deseń dowcipu.

yyy... coś mi tu jednak nie gra...
Ejże przecież on na Euro i tak pojedzie !! :/
Juzeg do ataku, Brożek do domu :D

baldrick

To z glonem też niezłe.

juzeg

Jesteś mistrzem, wierzę na słowo, że śmierdziała pachą i mamrotała do siebie. Nie znoszę jej.

juzeg

Najlepszy wpis, jaki znalazłem na filmwebie!!! :D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones