Bożena Dykiel

7,8
14 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bożena Dykiel

wulgarna baba , dzisiaj otrzymałam od niej na facebooku wiadomość że mi nie przyśle zdjęcia z autografem, i napisała do mnie dziewko i mam do niej nie pisać Pani bo to ją wkurza. A miałam ją za normalną,sympatyczną aktorkę nie daruję jej tego.

kinomanka_13

Na ekranie tylko ladnie pieknie , w rzeczywistosci to bestie ;)

kinomanka_13

Myślisz, że dykiel ma facebooka?

BozekVooDoo

nawet jeżeli to naprawdę ona to mnie taka odpowiedź nie dziwki. Zapewne ciągle ktoś nieznajomy do niej pisze i ma tego dość

kinomanka_13

Jeżeli myślisz, ze to ona to jestes w błedzie. Pozdrawiam

kinomanka_13

Ja kiedyś pisalem do Brada Pitta o pukiel jego włosów. Myslisz , że dostałem? Nie!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kinomanka_13

Tak, to teraz ona jest wulgarna baba? A napisalas jej , ze ma u Ciebie plusa za haslo "pozydzil"? Sprobuj jeszcze raz, moze jak jej napiszesz o tym plusie, to zmieni zdanie. Moze nie pozydzi Ci tego zdjecia z autografem!

akuku07

a ja zmieniłam o niej zdanie, aż taka wulgarna to nie jest. Widziałam ją w paru programach chociażby w moim pierwszym razie u Kryszaka, super babka, ale i tak z tego zdjęcia z autgorafem nie zrezygnowałam, bo wysłałam do niej prośbę o zdjęcie z autografem do produkcji Na wspólnej.

kinomanka_13

podłość ludzka nie zna granic

kinomanka_13

Oj tak, straszne babsko...od zawsze miała niewyparzony język i nadal jej to pozostało, wszelkie programy, wypowiedzi, wywiady które oglądam z jej udziałem tylko mnie w tym utwierdzają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones