Bob Odenkirk

Robert John Odenkirk

9,0
36 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bob Odenkirk

Idealnie odwzorowuje typowego amerykańskiego prawnika, który za niewielkie pieniądze udowodni wszystko. Taki typowy amerykański iluzjonista - mistrz snucia pozytywnych wizji szarakom. Jego entuzjazm, gadka i czarowanie ludzi na mistrzowskim poziomie!

espantosa

przeciez on od nich sciagal kasę jak cholera ;)

Ann_Sznu

Prawda. Myślałem, że już się nie opamięta. : D

Troublesome

Kasę ściągnął nieźle ale pozatym ok dobry prawnik i zabawny :) uwielbiam jego rolę zwłaszcza w breaking bad tam był bardziej zabawny. Jestem dopiero przy 2 sezonie może tu jeszcze się rozkręci

Ann_Sznu

Myślę, że w pełni na tą kasę sobie zasłużył.
Saul jako prawnik jest bardzo kompetentny, skuteczny. Nie widzę wiec powodu, dla którego miałby cenić się nisko, czy pracować za półdarmo i to jeszcze dla kogoś, kto sra kasą, więc stać go na najlepsze usługi. Niektóre z działań Saula były wręcz nieocenione, warte każdego szmalu (bo co z tego, że masz miliony brudnych pieniędzy w garażu, jak nie możesz ich użyć, lub trafisz do pierdla, a policja podczas rewizji Twojego mieszkania Ci tą kasę zarekwiruje?).

Druga sprawa - to, co wytwarzamy (oferujemy), jest warte tyle, ile ktoś jest w stanie za to zapłacić. To podstawowa zasada handlu. Nie ma żadnego oszustwa w tym, że ktoś kupuje np. zapałki za 10 gr. pudełko i sprzedaje je w kraju, gdzie nie ma zapałek, za 100 zł za pudełko, narzucając 90% marży... Tak samo nie ma żadnego oszustwa czy nieuczciwości ze strony Saula w tym, że sprzedawał swoje usługi drogo tym, którzy byli w stanie słono za nie zapłacić, a jedynie czysty biznes dla obu stron. Jakby Waltowi i spółce nie pasował ten układ, mogli sobie przecież innego prawnika znaleźć, czyż nie? ;)

Pantegram

100 zł z 10 gr, to nie 90% marży ;)

użytkownik usunięty
espantosa

Dziwne jest to, że normalnie na takiego prawnika to szkoda byłoby mi napluć, a w "BB" zdecydowanie obok Walta moja ulubiona postać. Największa zaleta Saula to jego głos, idealny, prawniczy, cwaniacki. https://www.youtube.com/watch?v=H-qsgIchX84

i ten jego sarkastyczny humorek ;) wybitnie dobra postać
najlepsze sytuacje miał, jak wchodził ( nie raz zresztą ) do pokoju przesłuchań, bronić - czy to Jessyego, czy to Badgera czy innych ;)
Pierwsze teksty do policjantów zawsze totalnie mnie rozwalały ;)

b4rt3k0pl0

hah u mnie tak samo jak szedł do jessiego podczas gdy przesłuchiwał go Hank a on z tekstem "pobiłes kogos dzisiaj ?" smiechlem do tv wtedy xD

Dokładnie! :D Mimo całego jego skurczysyństwa ciężko go nie lubić. Jak on to robi? ;)

espantosa

Jako Bill Oswalt w Fargo też świetny.

espantosa

Zgadzam się całkowicie :) czekam na 5 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones