Bobby Coleman

Robert Moorhouse Coleman III

7,8
632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bobby Coleman

Na prawdę utalentowany młody chłopak. Bardzo dobrze zagrał w "Chłopcu z Marsa". Będzie z niego wielki aktor. Nie rozumiem czemu ma tak niską ocenę, ja daje 10/10. Taki mały a tak świetnie gra! Uwielbiam go!

jamajka77

W stu procentach zgadzam sie z jamajką, moim zdaniem był najlepszym aktorem w ostatniej piosence, i w chłopcu z marsa tez bardzo mi sie podobał. Mam nadzieje, ze wyrośnie z niego naprawdę wielki aktor.

inia95

mały SPOJLER
W "Ostatniej piosence" był rewelacyjny, szczególnie scena kiedy sam chciał dokończyć witraż. Świetny, naprawdę świetny. Jeśli w dalszym ciągu będzie szedł w odpowiednim kierunku może wyrosnąć z niego całkiem dobry aktor

niupek

też tak sądze ! "Last song" i jego rola - grał tam najlepiej !
nic mnie tak nie rozbroiło jak jego płacz w tym filmie. Ujmujące i prawdziwe !

rudzia2401

tak zgadzam się w 100% przez cały film był świetny, ale jak się dowiedział o tej chorobie i się zawziął, aby dokończyć witraż zrobiło na mnie ogromne wrażenie. tzn. ten jego stan emocjonalny. Nieźle się prezentuje ;) umie przekazać widzowi prawdziwe emocje :) mam nadzieję, że wyrośnie z niego dobry aktor :)

jamajka77

wzruszył mnie w filmie z miley cyrus

jamajka77

czytałam wpisy - że jest nieutalentowany, że gra jak drewno. a ja uważam jak Jamajka - że jest świetny. kibicuję temu chłopakowi bo ma wielki talent. oglądałam i Last song, i Absolwentka i mój ulubiony Chłopiec z Marsa i jestem pod wielkim wrażeniem tego młodego aktora:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones