Bodo Kox

Bartosz Koszała

6,6
302 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Bodo Kox

Jak większość frajerów od kina niezależnego czyli kina o niczym...
Znalazłby sobie jakąś inną pasję albo został normalnym filmowcem, a nie frajerem.

U_W_E

A co to jest normalne kino cieciu?
Może kolejne gówno w stylu „Władca Pierścieni”? (to jest dopiero kino o niczym i kręcone po nic. No może tylko po to by jakiś pajac z sygnetami na palcach natłukł na ludzkiej głupocie kupę szmalcu)

U_W_E

Totalne beztalencie to Ty U.W.E.... i sam jesteś frajer!
Nie podoba się kini niezależne? Tą wą! Nikt ci nie każe oglądać!
I każdy ma prawo robic co mu sie w żyiu podoba. Bodo chce robić filmy - i taki cieć jak Ty mu nie zabroni.

Radoslavus

Kino niezalezne to nie jest kino o niczym. To kino artsytyczne, autorskie, niskobudzetowe, finanoswane z wlasnych srodkow. OFFu tak naprawde nie da sie zdefiniowac! To bardzo, bardzo szerokie pojecie

MaxiKing

Niestety w tym kraju kino niskobudżetowe jest kojarzone z amatorszczyzną w stylu Wściekłych pięści węża, a do tego "artystycznego" jest megamały dostęp. Sam nie wiem gdzie mógłbym takie filmy zobaczyć(tj. w mieście w którym mieszkam bo do Torunia jeździć mi się póki co nie chce).

U_W_E

Jak dla mnie, Bodo Cox daje radę. Polecam Sobowtóra, z tych które widziałem najlepszy jego film.

Pozdro!

Brave_Angel

UWE jest frajerem........................................................pozdrawiam serdecznie w imieniu mamy i psa xd

U_W_E

A ja się z UWE zgadzam. Bodo Cox to jakaś pomyłka. Beztalencie do potęgi. A to wasze wyzywanie rozmówcy od frajerów i bohatersko-dresiarska postawa Radoslavusa są jak żywcem wzięte z Polskiego Kina.
Radoslavus, idź poproś matkę niech cię przytuli. Jeszcze nie jest za późno...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones