Bogdan Stupka

8,3
2 202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogdan Stupka

Jak brał pieniądze za "Ogniem i mieczem" pozował na naszego przyjaciela, jak ruski płacili mu za "Taras Bulba" urządził festyn nienawiści wobec Polaków. Św. Piotr Stupkę rozliczy.

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

całe szczęście, że mu Żydzi nie zapłacili

Pseudoautochton

Prawisz farmazony. Jak to powiedział kiedyś Olbrychski: "D**a jest do s*ania, aktor jest do grania". Zwłaszcza, że on nie był Polakiem.

lach

taa, a Olbrychski największa dziwka, gra w klanie hahahahah

Rockman92

Olbrychski nie jest dla mnie autorytetem, bo w mojej opinii na stare lata w głowie mu się poprzewracało, co nie zmienia faktu, że ma rację. Równie dobrze można powiedzieć, że Żebrowski jest zdrajcą bo grał w filmie (Rok 1612), który nie ukazał Polaków w zbyt dobrym świetle.

lach

i dla mnie jest np .

Pseudoautochton

A możesz mi powiedzieć co on mówił o Polakach? Co mówił, robił, że nas obrażał?

Pawuloniasty

Zobacz "Taras Bulba" to będziesz wiedział

Pseudoautochton

No tak, ale to chyba film, a on jest aktorem? Masz mu za złe, że grał antypolsko nastawioną postać?

Pawuloniasty

ale jakieś przekonania i moralność miał, tak? chyba że nie, to wtedy był aktorska prostytutką

Pseudoautochton

No to racja. Rosyjski film o wrogo nastawionym do Rzeczpospolitej kozaku... Nie oglądałem go, ale domyślam się jak musi być przesiąknięty antypolską propagandą.

Pawuloniasty

bardziej antypolskiego i zarazem prorosyjskiego filmu chyba nie znajdziesz, nawet 1612 to przy Tarasie małe piwo

Pseudoautochton

Stupka był Holoubkiem ukraińskiego kina, wybitnym ukraińskim patriotą i przyjacielem Polaków. Zamiast wnioskować o człowieku z nieobejrzanych filmów przeczytajcie biografię człowieka.

pwierzbowski

heheh przyjacielem Polaków? widziałeś Tarasa? Przyjaciel nie gra w filmach w których rżnie Polaków szablą, krzycząc przy tym, że trzeba wyplenić to ścierwo i deklarując miłość do matuszki rosiji. Nie żartuj sobie...

Pseudoautochton

wygłupiasz się takimi stwierdzeniami. Obraz Tarasa Bulby pokazującego swoją miłość do Polaków byłby idiotyzmem. Opieraj się na życiorysie człowieka, a nie przerysowanej i miernej ekranizacji fantastyki Gogola.

pwierzbowski

zupełnie nie zrozumiałeś o czym tu piszemy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones