Bogusław Job

3,5
73 oceny pracy producenta
powrót do forum osoby Bogusław Job

Kiedy o tym przeczytałem, byłem w niezłym szoku! Skromny, unikający rozgłosu i "ściankowych zdjęć" człowiek, który jak się okazuje pracował przy wielu znakomitych filmach (wiele na tym profilu pominięto), tylko się z tym nie obnosi, w przeciwieństwie do wielu "pseudo-producentów" lansujących się przy okazji zrobienia byle gniota

Otto_F

A gdzie to przeczytałeś, że ten pan pracował z Jacksonem? Opowiadać można wszystko. O Jacksonie nie przeczytałem, ale tych ścianek w internecie sporo, więc nie taki znowu ten pan producent skromny. Czekamy na kolejne produkcje. Powodzenia!

murcoszek

Od znajomych na facebooku, ktoś tam go poznał na jakiejś imprezie. Z tego co wiem to mieszkał wiele lat w Nowej Zelandii, ale w filmie pracował już w latach 80-tych. Nie znam jego historii aż tak dokładnie, ale jak chcesz zawsze mogę dopytać

Otto_F

Dopytaj, proszę :-)

murcoszek

Ale o co?

Otto_F

Powiem tak: IMDB wymienia parę tysięcy osób pracujących przy tej produkcji, w tym kierowców, stand-inów, cieśli itd., ale pana Bogusława nie wspomina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones