Bojana Novakovic

6,8
2 518 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bojana Novakovic

Nie? Jugosławia czyli także Słowianka jak Polka.

Irish_Americ

Zgadzam się uderzająco podobna do Muchy, ale mam nadzieje, że w realu nie jest aż taka podobna ; p

Ruby_Angel

Chyba żartujecie, Bojana jest znacznie piękniejsza od tego tłuściocha!

użytkownik usunięty
Irish_Americ

Ale dużo brzydsza, przynajmniej na zdjęciu głównym.

Irish_Americ

Nie jak wygląda Anna Mucha, ale dla mnie jest strasznie podobna do Jodie Foster.

Irish_Americ

Chyba Mucha jest podobna do niej. A czy Mucha urodą dorównuje średniej krajowej w to śmiem wątpić za to wiemy, że intelektem jest poniżej średniej.

Irish_Americ

Jest mi wstyd za ciebie że porównujesz ta uroczą kobietę to tego polskiego ś...... :(

tomucho77

Dawno już pisałem......9 kwietnia 2010 rok, alem sobie datę wybrał, leciał wtedy "Transformers" w telewizji, jutro 10 kwietnia będzie prawdziwy transformers.........

Irish_Americ

I jaki ma to związek z Muchą ?

tomucho77

Na zdjęciu trochę podobna do Ani Muchy i tyle, nie pamiętam już tego jak pisałem.

Irish_Americ

Fakt, jest spore podobieństwo Bojany do Ani Muchy na tym zdjęciu :-)

Max66

8/10 dla Muchy za co ?

tomucho77

Z jednej strony, gdy dawałem taką ocenę, musiała mi się wtedy zapewne podobać (teraz już mniej, bo sucha jakaś się zrobiła, choć cycki jeszcze w miarę ma), z drugiej strony, przypuszczalnie z przekory wobec faktu, że środowiska moherowe bardzo ją flekują :-)

Max66

Zapomniałeś wspomnieć o tym że to beztalencie i pseudoaktorka.

Irish_Americ

Jak dla mnie młoda Helen Hunt jak nic...

galateaa

Dokładnie. Ludzie porównują ją tu do Anny Muchy czy jakiejś Briany Evigan, a nikt nie zauważył, że to skóra zdarta z młodej Helen Hunt.

galateaa

właśnie, jest jak Helen Hunt, aż chciałam sprawdzić czy to nie siostra

krasula_1

Nie jest podobna do (młodej) Helen Hunt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones