Bolo Yeung

Yang Sze

8,0
2 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bolo Yeung

Pamiętam jak przez mgłę? Grał tam chyba Bolo film widziałem gdzieś tak w 1996 na VHS. Bło dwóch braci i jakies porachunki z narkotykami. Film kręcony raczej w ameryce? Ojciec robił jakieś przekręty by na końcu walczyć ze swoimi synami . . . Mało pamiętam :-)

Michal1992

Moze Amsterdam connection?Nie wiem tego chyba nie widziałem.Jakbyś podał pelniejszą obsade...Podaj a zobaczymy co sie da zrobic.Pozdro

Dany

ten aktor tam grał: http://www.imdb.com/name/nm0872864/ [www.imdb.com/name/nm087 ...]
skojarzyłem go z okładki vhs bo byłem w weekend w wypożyczalni :-) zaraz przelece wszystkie stare mordobitki na imdb :-)

Michal1992

to byl film double impact podwujne uderzenie gral tram van damme

CYBORG89

A właśnie że to nie to :-) Grał tam raczej napewno? http://www.filmweb.pl/Person?id=103618 [www.filmweb.pl/Person?i ...] Jerry Trimble

Michal1992

napisales ze chyba gral Bolo ?
niewiem niemoge ci pomuc :-)
pozdro

CYBORG89

Film o ktory Ci chodzi to "Breathing fire"
Masz go tutaj.
http://www.filmweb.pl/Film?id=94093 [www.filmweb.pl/Film?id= ...]

mike_3

Nawiasem mowiac, juz od dawna staram sie go skadś załatwić,
jak byłem mały tez go na VHS oglądałem, super film.

mike_3

To może być to - dzięki!

Michal1992

szukam go moze ma ktos na serwerze albo wrzuci na torrenta
bym byl bardzo wdzięczny nimooge w zadnej wypozyczlni zlapac

CYBORG89

Ja mam Breathing fire na divx.Ale niemam napisow.moglbys skombinować?Bede wdzieczny.Napisz jak go chcesz pobrac.Pozdro

Dany

Ja juz do Ciebie maila napisałem, ale zadnej odpowiedzi nie było.
Obejrzałbym sobie jeszcze raz ten film, a napisy dałoby rade jakos zrobic.

Dany

kurde dany niedało by sie jakos go przesłać :-)

CYBORG89

Moge przeslac breathing fire tylko powiedz jak to przesla

Dany

moze mailem zmeisci sie albo na rapidshare wrzuc ? niewiem umiesz trrenty robić?

CYBORG89

zalerzy mi na tych filmach e emuli i edonkey nie kumam troche z tym pozatym niechcą sciągać jak by ktos mogl zrbic torrenta i wysylać
pozdro...

CYBORG89

Sprubuje.Ale wgraj program,ktory nazywa się Ares Litte edition czy jakos tak.Jest na stronie www.underpl.org.Tam jest i go pobraj i ja ci udostępnia.

Dany

ok daj mi twoj nr gg to pogadamy na gg dzięki pozdro sciągne ten program własnie udało mi sie sciągną shootfighter2 świetny
pozdro...

CYBORG89

Niemam gg.Ale juz na aresie udostępnilem breathing fire i shotfighter 1.Niewiem skad wezmiesz napisy ale zobaczymy.Shootfighter 1 jest lepszy.breathing fire jest dobry.Wiez miłego ogladania.

Dany

niechce mi szukac ten prgram czeba cos ustawiać?

CYBORG89

niemoge znalesc przes tego arlesa??? w emule mi sciąga breathing fire:))

CYBORG89

wpisuje shootfighter i ne szuka go ?? w tym programie??

CYBORG89

Jesli chcesz pobrac shootfighter to wpisz bolo yeung.ale na aresie.To ci sie znajdzie.

Michal1992

Jak dla mnie, to pasuje mi tu film "Podwójne uderzenie" z Van Dammem.

opoz

Teraz tak spojrzałem, że on jest z 91 roku, więc raczej odpada ten tytuł :/

opoz

wpisuje bolo yeung i nie chce znaleśc?????

CYBORG89

A jaka masz wersje??Najnowszą?????Jesli nie to sciagnij najnowzsza.A jezeli masz to musisz poczekac.Daj mu szukac z minute.pozdro

Dany

ares 1.9.0?
wpisac w nim bolo yeung ?? czy nazwe filmu :))
pozdro...

CYBORG89

czekałem nawet 5minut i nieznalazło nic??

CYBORG89

1.8.9.3000.Na tej werji aresa udostepnilem.Pobierz ta wersje i wpisz bolo yeung i ci wyskoczy Shootfighter z dublingiem niemieckim.Nie zraz się ze po niemiecku.A jezeli wpiszesz breathing fire to tesz znajdzie.Powodzenia.tylko ta wersje.
Pozdro

Dany

niemoge znalesc rej wersi tylko 1.9.0 jest

CYBORG89

To wpisz na wyszukiwarce google Ares 1.8.9.3000 download.Tam poszukaj i musi byc do pobrania.

Dany

niechce szukac sprubuje z eDonkeya dzięki ze chciałes pomuc
pozdro...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones