Bolo Yeung

Yang Sze

8,0
2 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bolo Yeung

Gość jest świetnym aktorem, chyba nikt nie potrafił grać takie sukinsyna,, jak on :)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

muszę się zgodzić, również 10

AdamBayern01

U mnie za sukinsyna ma 9

AdamBayern01

Otóż to :) Aż trudno uwierzyć, że prywatnie jest stonowanym, cichym i skromnym człowiekiem :)

Lizmak

Zupełnie jak ten Japończyk z Ostrego Pokera i Mortal Kombat, kojarzysz Łukasz?

AdamBayern01

Tagawa , pewnie, że go kojarze :)

AdamBayern01

U mnie ma dyszkę, tak samo jak Tagawa, o którym wspomnieliście.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

w jakich filmach jeszcze oprócz krwawego sportu, podwójnego uderzenia i wejsciu smoka bolo gra takiego twardego drania??

Nie oglądałam tego filmu, ale sprawdź ''Pazury tygrysa''.

użytkownik usunięty
karoman4

Ciekawie wygląda.

Niedawno skończyłam oglądać ''TC 2000'' i tam Bolek wciela się w pozytywną postać i nawet ma walkę z Matthias'em Hues'em.

użytkownik usunięty
karoman4

Właśnie widziałem że to oglądałaś, kiedyś to miałem w planach ale zapomniałem, dzięki za przypomnienie ;)

Widzisz przydałam się na coś. ;-)

użytkownik usunięty
karoman4

Bolo Yeunga też planuje dodać na swojego bloga.

U mnie też będzie.

Gdy patrzałam, jak on walczył z Hues'em, to na myśl mi przyszła walka Lundgrena z Li w Ex1. W obu przypadkach kurdupel (bez urazy dla Jeta i Bolo) walczył z dryblasem (bez urazy dla Dolpha i Matthiasa).

użytkownik usunięty
karoman4

Walka Lundgrena z Li jest trochę za szybko zmontowana i przez to nie widać chwytów i ciosów. A Bolo pewnie kozaczy jak zawsze?

Bolo, jak to Bolo daje radę. Ich walka jest ciekawa,ale przerywana walką Blanksa - też zdrowo się pierze.

użytkownik usunięty
karoman4

W najbliższym czasie się obejrzy.

Okey.

Bolo prawie w każdym filmie gra sukinkota ;) Takie ma warunki fizyczne więc nie ma sie co dziwic. We wspomnianych "Pazurach Tygrysa" (dwie części są z nim) gra seryjnego mordercę mistrzów sztuk walki. Oprócz tego jest badassem w "Wejściu Smoka" i też w wielu produkcjach Made in Hong Kong. Filmy, w których grał pozytywną postać można policzyć na palcach jednej ręki np TC2000 czy Shootfighter).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones