Bonnie Aarons

7,7
3 778 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bonnie Aarons

Przecież to odtwórczyni roli Valak(a?), postaci, która budzi grozę w naprawdę wielu osobach i pretenduje, by za parę lat być stawiana obok osobistości takich, jak Michael Myers czy Freddy Krueger! A to zasługa Bonnie.
Ja tu tylko wpadłam wtrącić, że bez charakteryzacji jest naprawdę piękna. Taka nietuzinkowa, ale majestatyczna i dostojna. Mogłaby grać jakąś królową. Do tego po mimice wygląda na sympatyczną osóbkę. ;)

Celestern

Tak szczerze mówiąc, to nie wiem jak to wyjaśnić... Jest specyficzna, ale nie można powiedzieć, że brzydka, ja osobiście uważam ją za ładną. W jakiś sposób... Ciężko mi to wytłumaczyć. Ma taki wyraz twarzy, że wydaje mi się fajna.

I do roli Walaka jest po prostu stworzona, ciężko teraz zobaczyć kogoś innego w tej roli, zupełnie jak Indiana Jones.

plochol

Tak, specyficzna bez wątpienia. Ale to dobrze, lubię oryginalne twarze. Takie są w kinie bardzo potrzebne, szczególnie dzisiaj, kiedy panuje plaga chirurgii plastycznej i niektóre młode damy zaczynają być nie do odróżnienia. :D Tym bardziej chwała Bonnie, że nie ugięła się pod tą presją, choć sądząc właśnie po nietypowości jej urody przykry komentarz usłyszała zapewne niejeden.

Masz rację. Nie wyobrażam sobie remake’u za dwadzieścia lat, drugiej takiej już nie znajdą. ;)

Celestern

Bardziej stawiałbym ją obok Bagula, Samary, Kayako Saeki i Mary Shaw, ogólnie postaci demonów działających w filmie jako "niewidzialni obserwatorzy". Przy tych postaciach naprawdę doświadczasz unikalnego poczucia mroku i strachu. Wybitna postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones