Bonnie Tyler

Gaynor Hopkins

powrót do forum osoby Bonnie Tyler

Czy wiecie w jakim filmie była piosenka "Bonnie Tyler - I Need A Hero"
Nie chodzi mi o Shreka, kojazy mi sie ze straym filmem i za cholere nie moge sobie przypomniec z
ktorym.

aldona_slebioda1982

Jako "I need a Hero" była w serialu "Niebezpieczne Ujęcia".
Za to tytułowana "Holding out for Hero" była w "Footloose" z 1984 roku.
W obu przypadkach śpiewana przez Bonnie Tyler.

aldona_slebioda1982

Ta piosenka pojawiała się w wielu filmach m.in. w swego czasu kultowym filmie o przyjaznym robocie nr 5 pod tytułem "Short Circuit" a po polsku "Krótkie spięcie". No a jako piosenka wejściowa do serialu "Cover up" tj. "Niebezpieczne ujęcia" to chyba do końca życia będę pamiętał :) mój jeden z ulubionych seriali z dzieciństwa :D
Po za tym z tego co pamiętam to piosenka ta została nagrana do filmu "Footloose" z 1984r

aldona_slebioda1982

Był jeszcze taki film sf. Gość przenosił się w czasie. Pamiętam taki motyw z helikopterem i facetem w okopach z I wojny. Ale też nie pamiętam tytułu.

aldona_slebioda1982

Włamanie na śniadanie
Bruce Willis
Billy Bob Thornton
Cate Blanchett (scena w kuchni)
http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82amanie+na+%C5%9Bniadanie-2001-8473

aldona_slebioda1982

Mistyfikacja/po ang Deception./o dwóch siostrach bliżniaczkach ,zamienily sie swoimi życiami.Jedna ginie w zamachu na luksusowym jachcie/Już wiesz o jaki film chodzi?

aldona_slebioda1982

film jest z roku 1985

aldona_slebioda1982

Wersja z serialu Niebezpieczne ujęcia była wykonywana przez niejaką Elizabeth Daily.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones