Boris Aljinovic

7,9
151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Boris Aljinovic

Znam pana Borysa chyba tylko z tej roli, i stwierdzić trzeba że był urzekający.. Sprawiający wrażenie ponurego sceptyka i trochę sztywniaka, mimo wszystko stworzył wspaniałą i barwną postać, jak dla mnie - ulubiony z całej 7 (no, 8). Brawa za Cloudego :D

Hagane

Ja też pierwszy raz widziałam Borisa Aljinovica w 7 krasnoludkach i od razu mi sie spodobała jego wiecznie skwaszona mina :) teraz jestem wielka fanką serialu "Tatort" w niemieckiej tv, gdzie Aljinovic gra komisarza policji kryminalnej- Felixa Strarka.

Saaiyaan

Hm a można jakoś ten serial w Polsce zdobyć/obejrzeć?

Hagane

Można, jeśli się ma satelitę lub kablówkę :) "Tatort" leci najczęsciej na kanałach Das Erste i Rbb. Niestety jeszcze nie został wydany na dvd, może za jakiś czas będzie

Saaiyaan

Ehh to sobie nie obejrzę chyba że na necie znajdę ale to tylko polska i angielska wersja w grę wchodzą.

Hagane

To może być ciężko. Inny fajny film z Borisem Aljinovicem to 3 Chinesen mit dem Kontrabass (można kupić przez empik.com) ale niestety tylko w wersji niemieckiej :) Aljinovic angielski zna, bo kiedyś grał w teatrze angielskojęzycznym( no i ja do niego pisałam po angielsku :) ale nigdy nie grał w filmie w tym języku.

Hagane

A tak z ciekawości. Na jaki adres pisałaś do niego?

Stella182

Ooo no właśnie :D:D .. hołd by się mu złożyło ;) :D

Hagane

Na adres agencji aktorów Hoestrmann:
Boris Aljinovic
Hoestrmann
Gneisenaustrasse 94
10961 Berlin
Deutschland
Po 2 tygodniach dostałam odpowiedź :) autograf (mozecie zobaczyć tu:http://boris-aljinovic.weebly.com/galeria.html - zamazałam tylko nazwisko) i kilka słów od Pana Borisa(ale to moja słodka tajemnica :)

Saaiyaan

A tak przy okzaji to w poscie o języku angielskim nie napisałam całej prawdy. Debiut Aljinovica na ekranie kinowym to "Flirt"- mały epizod ale po angielsku!

Saaiyaan

A ten 'Flirt' można gdzieś zobaczyć? ;) Mm może napiszę coś :D Autografik jeej :D

Hagane

To jest film Hala Hurtleya "Flirt", dośc ponoc znany na zachodzie. Boris Aljinovic jest tam równą minutę i 20 sekund :) mozna film kupić np. Amazon.com, nie wiem, czy jest dostepny w Polsce.
Zachęcam jak najbardziej do napisania! Wiesz jak się cieszyłam, jak wyjęłam ze strzynki kopertę, na której ręcznie było napisane moje imie i nazwisko, a po drugiej stronie : Boris Aljinovic.......No i cenię to, ze to nie tylko zwykły podpis, jaki mozna kupic na e-bayu, ale imienny i nie tylko podpis, ale tez kilka słów więcej :)

Saaiyaan

Kusisz kusisz :) Dzięki za informacje :)) Mmm istnieje tu coś w rodzaju PW, nie na forum?

Hagane

też bym chciała wiedzieć :) ale chyba nie bardzo
jak coś, zawsze jest gg
Własnie odkryłam nowy filmik z Aljinovicem na youtube, zwiastun nowej komedii Esperanza. Widziałaś "Maenner mussen testen"? 3 rewelacyjne filmiki, krótkie acz tresciwe :) http://www.youtube.com/watch?v=h6LakijfzQs

Saaiyaan

Gdybyś chciała pogadać, to na stronie, którą podałam z autografem w dziale kontakt jest mój mail i numer gg (jestem ta starsza :)

Saaiyaan

Dzięki Saayaan za adres.:) Właśnie słyszałam o tym, że on grał w "Flircie", ale "Flirtów" jest kilka i nie wiem który... To jest ten z 1993 roku? Tak?

Stella182

Oh. Oglądałam te filmiki z serii "Mężczyźni muszą to przetestować"!:) Nieźle się uśmiałam.:D

PS. Nie wiem jak Wam, ale mnie nie działa ten adres - http://boris-aljinovic.weebly.com/galeria.html .:(

Stella182

Już działa.. A mam pytanie. Oglądała któraś z Was "Nigdy nie całuj nieznajomej"?

Stella182

Ten flirt jest w reżyserii Hala Hartleya. Boris jest tam równe 1 minutę, 20 sekund, ale dla fanów- warto zobaczyć. Mi link do tej strony działa, nie wiem dlaczego moze nie działać.
Nie oglądałam Fremede Freuen kusst man nicht, nie wiem, czy mozna gdzies to dostać....Kupowałam przez Empik.com 3 Chinesen mit dem Kontrabass, jest rewelacyjny! No i główna rola Aljinovica. Jesli masz satelite lub tv kablowa, mozesz ogladac Borisa na niemieckich kanałach (serial Tatort i inne) on se pojawia w tv dość często.
Acha, właśnie zauwazyłam,ze źle wpiałam nazwe agencji. Więc poprawaim adres:
Boris Aljinovic
c/o Agentur Hoestermann
Gneisenaustraße 94
10961 Berlin

Saaiyaan

Przypomniałam sobie. Zapraszam Was na jedyny (podajże) w Polsce blog o Boris'ie Aljinovic'u - www.borisaljinovic.blog.onet.pl . Jak na razie jest skromny, bo został utworzony wczoraj, ale z czasem będzie przebiegała jego reaktywacja.;)

Stella182

Fajna sprawa,życze wytrwałości w prowadzeniu. I dzięki za dodanie naszej strony boris-aljinovic.weebly.com do linków :) Muszę się zabrać za jej odśweirżenie.

Hagane

Hej! No co tak nic nie piszecie?;)
Zapraszam Was bardzo serdecznie na nowo utworzone forum dla sympatyków filmu o "7 krasnoludkach" - http://www.7krasnoludkow.fora.pl .:)

Stella182

Byłam na tym forum, zerejestrowałam się, ale link aktyacyjny do konta nie przyszedł :(

Hagane

Powiem Ci, że moja przyjaciółka miała też problem z rejestracją na to forum. Ale, chyba w końcu udało się (bo widzę, że jesteś jednym z użytkowników na forum)?:)

Hagane

Dzisiaj są urodziny Boris'a! Wszystkiego najlepszego Borys!;D

Stella182

Herzliches Gluckswunsch zum Geburtstag, Boris :)

Saaiyaan

Mam takie pytanie, a raczej prośbę. Mogłabyś napisać dokładnie jak pisałaś list do pana Borisa? Bo czytałam gdzieś, że się wkłada jedną kopertę do drugiej, trzeba już zaadresowaną wysłać itd. ...
Jeśli się powtarzam to przepraszam :)

Ferith

Hej! Ja pisałam list dawno temu ( dokładnie rok temu, w lutym). Adres znalazłam na niemieckiej stronie dotyczącej serialu Tatort.
W zasadzie tak powinno być jak mówisz: w środku listu zaadresowana do Ciebie koperta ze znaczkiem. Tak sie chyba robi pisząc do artystów polskich (choć sama nie pisałam do zadnego polskiego aktora:) Jednak trzeba zauważyć, ze w Polsce nie ma możliwości kupić znaczków Deutsche Post (poczty niemieckiej), a jak nakleisz polskie list po prostu nie dojdzie. Chyba, ze mieszkasz w pobliżu granicy i możesz kupić znaczki np. w Goerlitz. Ja nie dodawałam koperty, napisałam na końcu, ze nie mam możliwości kupienia znaczka w Polsce. Znaczek na list kosztuje w Niemczech w okolicach 1-3 euro.
Mi Boris odpisał. jak innym, nie wiem. Ale myślę, ze mu schlebia, ze ma fanów i fanki poza granicami swojego kraju.
Jesli masz jeszcze jakie pytania i mogłabym Ci jakoś pomóc- pisz śmiało :)

Saaiyaan

Dziękuję :) Teraz będę szukać innych filmów z Borisem. Bo, powiem szczerze, jako Cloudy był wspaniały :D

Ferith

Polecam "3 Chinesen mit dem Kontrabass" i wszystkie odcinki berlińskiego serialu Tatort. Tylko trzeba pamiętac, ze ten serial jest kręcony w różnyh miatach z różnymi komisarzami. Dlatego tez trzeba szukac odcinków kręconych w Berlinie po roku 2001, gdzie komisarzami sa Til Ritter (Dominic Raacke) i Felix Stark (b.Aljinovic). B.A. grał tez gościnnie w jednym z odcinków "Unschuldig" (serial na Pro7). Jesli masz kablówkę lub najlepiej satelitę, na pewno mozesz znaleź jakies niemieckie programy.

Hagane

Ferith! Zapraszam na forum o 7 krasnoludkach (mówisz, że bardzo Ci się spodobał Boris jako Dołek) - http://www.7krasnoludkow.fora.pl/ . Może znowu ożyje to forum.;)

PS. Ja też pisałam list do Aljianovic'a ale wiecie jak to jest, czasu nie miałam i chęci by go wysłać.:D

Stella182

Dzięki :) Już się zarejestrowałam ;) Trzeba zwerbować więcej fanów, to ożyje :)

Stella182

Stella, dlaczego nie wysłałaś? Szkoda by było zmarnować taką okazję :) Odśąwieżyłam swoje konto na forum, więc ktowie, może będzie 7 krasnoludków forum/reaktywacja

Saaiyaan

Może, może.;) Mam nadzieję, że tak bo dość długo nikt nie pisał zresztą, ostatnio też nic nowego nie słychać u krasnali...

Stella182

Wiesz co? Ja mam tzw. słomiany zapał. Niby chce coś zrobić, ale w końcu tego nie robię.:D Ale za pewne jak będzie okazja to wreszcie ruszę cztery litery i wyślę ten list do Boris'a!;)

Hagane

Choć nie lubię tego filmu (7 Krasnoludków), Jego rola jednak go urozmaica. W sumie urzekł mnie też polski dubbing, coś niesamowitego :D.

Hagane

na razie widziałam go tylko w Krasnoludkach i uwielbiam go w tej roli :) Swoją drogą dubbing tez był rewelacyjny.

Hagane

Ladnie opisane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones