Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

Dla mnie Borys Szyc to obecnie czołówka polskich aktorów. Po prostu potrafi zagrać wszystko. Jedynym aktorem który dotrzymuje mu kroku jest Paweł Małaszyński. Reszta czyli m.in bracia "Mrok" mogą im co najwyżej buty umyć;)

rybens91

ja też tak uważałam. ale po tym jak Malaszyński bierze udział w jakiś głupich komediach , która jest ani śmieszna ani żenująca tylko po prostu głupia... mam nadzieję ze jeszcze pokaże na co go stać. bo to dobry aktor, a zaczyna to marnować

rybens91

malaszynski jest drewniany jak pinokio ;] co do szyca sie zgodze ze jest dobrym aktorem.

rybens91

Borys Szyc jest dobry, ale uznanie go za czołówkę polskich aktorów to przesada. Z młodszego pokolenia do czołówki można zaliczyć: Stuhra, Dorocińskiego. Nikt inny nie przychodzi mi teraz do głowy.

rybens91

Kuba Wojewódzki zapytał w swoim programie Cezarego Pazurę, kto jego zdaniem jest najlepszym młodym aktorem. Powiedział, że Borys Szyc.

Wonsski

Borys Szyc jest moim zdaniem, jednym z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia. Szkoda tylko, że nie ma dobrych scenariuszy filmowych, w których mógłby się wykazać.... No, ale pozostaje teatr. Tam, scena należy do niego:)

nataleczkaaa

Dokładnie rola którą gra aktor zależy od reżyserów - a Szyc gra każdą rolę z jajem. Mistrz. Stuhr młody może mu kleknąć do miecza.

Nassanael

Małaszyński również świetnie gra, nie patrzmy się na to w czym grają, tylko jak grają. Na przykład "Ciacho"-co prawda gniot, ale jak Małaszyński fajnie zagrał Karolka. Oceniajmy grę aktorów, a nie to w czym grają:)

rybens91

Moim zdaniem Małaszyński jest słabym aktorem, nie beznadziejnym, ale nie dość dobrym... Do Szyca mu niestety bardzo daleko. Wystarczy pójść do teatru żeby tę różnicę zauważyć. Jasna sprawa, ze jak jest słaby scenariusz, to nawet bardzo dobry aktor nie sprawi, ze ten scenariusz nagle stanie się dobry. . Jednak jak by nie było role świadczą o artyście...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones