Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

2 dni temu widziałam go w programie bezludna wyspa był gościem Niny Terentiew to był rok 2005 i nie był wtedy celebrytą a teraz robi z siebie celebrytę i porzucił to swoją Anię dla innej.

kinomanka_13

Po Wojnie Polsko-Ruskiej myślałam, że to bardzo dobry aktor. Z każdym kolejnym filmem odejmuję mu gwiazdkę. Po 1920... po prostu żałośc

użytkownik usunięty
majkalipcowa

Ja nigdy nie myślałam o nim, że jest dobrym aktorem, a w "Bitwie warszawskiej" - szkoda słów.

On nigdy nie był dobrym aktorem. W ogóle nasze polskie aktorzyny to straszny badziew, nie ma zbytnio w czym wybierać...
Co do Szyca....mnie wręcz odrzuca, sam w sobie jest obleśny, jak na niego patrzę mam odruch wymiotny za przeproszeniem i nie wiem z czego to wynika...Sorry ale dla mnie FUUUUJJ...

użytkownik usunięty
lunaluna

Cóż...zgadzam się w zupełności. A utalentowani u nas się znajdą, choć niewielu. Ale Dorociński np...

Niewielu-fakt...

kinomanka_13

czym wy sie podniecacie, kazdy ma swoje wzloty i upadki nawet najlepsi aktorzy de niro pacino maja na swoim koncie badziewne role. szyc akurat na polskim podworku jest niezly, symetria, wojna polsko ruska wiec to zalezy tylko od jego cheeci i scenariusza jaki trafi.

kinomanka_13

Ja też nie rozumiem dlaczego uważa, że jak zmienił nazwisko z Michalak na Szyc i gdy się zachowuje się jak celebryta, to się będzie widzom bardziej podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones