Bradley JamesII

Bradley James Gregory

8,0
2 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley James

Do Bradleya jest trochę podobny Jensen Ackles, ale wolę Bradleya....:) widzicie podobieństwo??

sherwood88

Z twarzy to raczej nie przypomina Acklesa,ale z zachowania są do siebie podobni.

sherwood88

Jensen&Bradley podobni???
No może lewy palec prawej stopy mają podobny;)
Choć pewności nie mam...
W skarpety im nie zaglądam, prawda;)

WhiteDemon

Fakt... gdzie oni podobni...

sherwood88

Jak dla mnie nie są w ogóle podobni, choć lubię ich obydwu :)

Wentzy

Zachowanie zdecydowanie podobne ten sam urok, pewność siebie i troska o innych itd.
Z wyglądu to chyba te oczy podobne. Coś w tym jest...

Kasandra_666

o właśnie ja też takie dostrzegam podobieństwo....

sherwood88

Nie wydaje mi się. Obaj różnią się całkowicie z wyglądu, nie mogę ocenić ich charakterów, bo nie poznałam ich prywatnie. Oczywiście mogłabym oceniać ich za rolę Artura(Bradley w Przygodach Merlina) i Deana ( Jensen w Supernatural) , ale to w żadnym stopniu nie pokazuje kim są w prywatnym życiu. Ich urok przed kamerami świadczy jedynie, że są dobrymi aktorami. Obu lubię, są utalentowani, przystojni, ale nie dostrzegam w nich podobieństwa prócz stwierdzenia 'obaj są przystojni'.

Veracini

Jak dla mnie to przypomina on Spennera, takiego gościa co śpiewał niedawno w X-factorze ;)

Veracini

Dla mnie obaj sa bardzo przystojni, ale fakt charaktery granych przez siebie postaci bardzo się przypominają;)

sherwood88

Trochę przypomina, ale młodego Jensena, szczególnie w roli Aleca z Dark Angel. Tak sobie myślę, że Bradley mógłby zagrać Aleca. Idealnie by pasował ;)

użytkownik usunięty
sherwood88

A mi on przypomina Josha Hutchersona czyli Peety z THG i dzieciaczka z Mostu do Terabithii, szczególnie w iZombie.

sherwood88

Też zauważyłam podobieństwo oglądając pierwszy odc. Damiena. Ale wolę Acklesa.

sherwood88

Dokładnie :) myślałam, że tylko mi się tak wydaje. Ale myślę, że to tylko dwie role są do siebie podobne, oraz coś w mimice, pewności siebie. Dzięki temu podobieństwu przekonałam się do "Merlina" :)

sherwood88

Kiedy moja znajoma pokazywała mi zdjęcia Winchesterów z "Supernatural", na widok Dean'a wykrzyknęłam: "O! To mój Artur Pendragon z Przygód Merlina'"!
Dopiero po sprawdzeniu przekonałam się, że to nie ten sam aktor.
Są bardzo podobni, jednak dla mnie Bradley jest znacznie przystojniejszy. Może tak mi się wydaje przez sentyment (w końcu serial dzieciństwa, Artur Pendragon - wielka miłość :D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones