Brandon Flowers

Brandon Richard Flowers

0 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Brandon Flowers

Witam! Założyłam wątek na temat pierwszej solowej płyty Brandona "Flamingo" i jestem bardzo ciekawa co o niej myślicie? A może się do niego zraziliście? Uważacie, że będzie klapą? Sądzicie, że źle zrobił nagrywając własny krążek? A może uważacie, że będie hitem? Jeżeli się podoba to jaka piosenka jest najlepsza? Po prostu napiszcie wasze odczucia i wrażenia związane z tym faktem.

Ja na początku zraziłam się do Brandona, bo uważałam, że zdradził The Killers, lecz byłam ciekawa co z tego wyjdzie. Po pewnym czasie moje "zrażenie" odeszło, i z ekscytacją czekałam na pierwsze piosenki. Gdy wyciekła pierwsza z nich "Crossfire" stwierdziłam, że nie jest źle, ale jak na niego może być lepiej. No i jak się okazało znalazło się na płycie sporo naprawde ciekawych kawałków. Według mnie najlepsze kawałki to "Magdalena", "On the Floor", "Swallow It" i "Was It something I said?" Uważam, że Brandon odwalił kawał dobrej roboty.

gypsy

Czemu zaraz "zdradził"? Jak koledzy nie chcieli nagrać z nim płyty, tylko woleli sobie zrobić urlop, to w czym problem? No to chłopak nagrał sobie to sam, i dobrze. Przecież nie jest niewolnikiem zespołu.

A płyta jest ..niezła. Nie tak dobra, jak Killersów, ale całkiem przyjemna. Podobna stylistycznie do tego, co grają jako zespół, tyle że może łagodniejsza. Najbardziej lubię singlowy "Crossfire" ( i video!), "Right Behind You" i "Only the Young".

gypsy

Dokładnie, zdecydowali się na przerwę więc Brandon to po prostu wykorzystał. Mnie płyta bardzo przypadła do gustu. On the floor, Crossfire i bezsprzecznie porażające Only the young(+ teledysk, chyba najlepszy w jego wykonaniu).

gypsy

"Flamingo" to niesamowita płyta. Może nie oceniam jej obiektywnie, bo niezmiennie od paru lat jestem zauroczona Brandonem - jego głosem, aparycją, osobowością, charyzmą sceniczną... wszystkim!!!

Każda z jego piosenek jest wyjątkowa.
Jednak gdybym miała wybrać moje TOP 5 z "Flamingo", byłoby to:

1. Right Behind You
2. Hard Enough
3. I Came Here To Get Over You
4. Playing With Fire
5. ...

Ojj, nie... nie bawię się w TOP 5, bo... ciężko zdecydować!

Czekam z niecierpliwością na sierpniowy koncert The Killers i "Battle Born" ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones