Brendan Gleeson

Brendan Mark Gleeson

8,0
33 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brendan Gleeson

Brendan jak to przeczytasz załóż konto i skrobnij coś do mnie na privie :-) !

kazdamato

Hej! To ja! Kiedy dowiedziałem się o tym poście na FW, postanowiłem solidnie się wziąć za naukę języka polskiego, by móc odpowiedzieć pozdrawiam!

Miszcz_Pawarotti

zawsze byłeś ambitny i szybko sie uczyłeś :-) o Twojej szybkiej nauce tekstow filmowych krążą legendy! wiem ze pewnie sie nie zgodzisz ale zaprosiłbys mnie do swojej willi na wyspach? poimprezujemy i pogadamy! przywioze wodke sledziki i ogórki! daj znać :-)

kazdamato

Nie chcę się chwalić, ale faktycznie jestem ambitny i szybko się uczę. Świadczy o tym błyskawiczne opanowanie języka polskiego. Ale czego się nie robi dla swoich fanów? Chętnie przystanę na twoją propozycję. Właśnie jadę moim Ferrari do Tesco celem zakupienia skrzynki wódki i 10 słoików z ogórkami - wystarczy, że przyniesiesz śledziki. Wbijaj na moją chatę - możesz się czuć zaproszony!

Miszcz_Pawarotti

przepraszam że odkopuje temat, ale czy impreza się udała?

anionimek

Nie masz za co przepraszać. Nie szkodzi. Na imprezie było grubo! Potwierdziły się pogłoski co do tego, że Polacy dobrze się bawią i mają mocną głowę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones