Brendan Gleeson

Brendan Mark Gleeson

8,0
33 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brendan Gleeson

W życiu ! TEn człowiek jest, że tak powiem GRUBY ! A Mody miał być wynędzniay i zmarkotniały ! Kto tu obsade dobierał !?!?!

ollllaaaaaaaa

TEN KTO DOBIERAL OBSADE NA PEWNO BYL ZNACZNIE MADRZEJSZY OD CIEBIE! I BRENDAN GLEESON ZNAKOMICIE ZAGRAL MOODIEGO!

digital8

moim zdaniem bardzo słaby moody. zamiast powolnie mowic niskim tonem mowil troche głosem dziewczynki. To nie byl juz ten sam aktor, który chodzby swietnie gral w krolestwie niebieskim

TomBird

całkowicie się z tobą zgodzę... moody zupełnie inaczej przedstawiony był w ksiażce, no coż, ale tak też bywa...

ollllaaaaaaaa

Książkowemu Moody'emu brakowało pół nosa i ogólnie po trochu wszystkiego... Poza tym nie sądzę, by taki filmowy Moody mógł się dobrze poruszać podczas pojedynków, bo był za gruby... Ale w filmie jest mnóstwo źle dobranych postaci, nawet wśród głównych ról (np. książkowy Ron miał chyba dłuższy nos -.-).

Keodred

dłuższy nos! :D Rozwaliles mnie! xD

Keodred

Cóż zrobić... Gdy trójka zaczynała, była wiarygodna i pasująca do opisu. Teraz nie mają nic wspólnego z odtwarzanymi postaciami. Ron jest umiarkowanie wysokim, o niezbyt ostrych rysach i z nie za długim nosem;) chłoptasiem, "inną bajką" niż niezdarny Ron który wszystko miał za długie:D Hermiona to jakaś blond elegantka o Zawsze Ułożonych Włosach (czyli zaprzeczenie Hermiony) Harry zaś... wiecie:p Harry nie był kwadratowy:p

Ale dobry kontrakt czyni cuda, choćby się waliło i paliło, grają zawsze ci sami aktorzy, którzy niestety wyrośli już ze swoich ról, koniec.

Może mając taka czołówkę uznali że zrobią z tego taktykę?:D Wiecie, pierwszy plan jest zaprzeczeniem tego co być powinno, w takim razie niech drugi, dla większej spójności, też będzie:D Niech Moody będzie masywnym (skądinąd sympatycznym) Irlandczykiem, a co x]

ollllaaaaaaaa

Moim zdaniem także kompletnie źle dobrany do roli, nie ujmując mu oczywiście niczego jako aktorowi... Mnie osobiście bardziej przypomina Benny'ego Hilla niż Szalonookiego ale cóż ^^

scarlet119

Ten Gleeson moze i jest niezlym aktorem (chociarz nie mi to osadzac, sam ogladalem z nim oprocz HP jedynie troje i królestwo niebieskie), ale co jak co do Moody'ego nie pasuje wogle ;] Jak juz wyzej ktos napisal powinien byc szczuplejszy, markotniejszy itd. To ze w filmie nie mial polowy nosa, a cały i posiadal (co mnie doszczetnie roz***ało) oko na gumce to juz nie wina jego jako aktora tylko rezysera ktory zarzadzał charakteryzacja czyz nie? A jak juz mowa o zle dobranych rolach w filmach o HP to jak dla mnie sam Harry jest beznadziejny ;] mial byc wysoki i chudy jak patyk. Skromny, wstydliwy itd, a Radcliffe jest w filmie za***istym macho z wyrzezbionym ciałkiem i wygoloną klatą. Jedynie fajnie dobrane role to Snape (brawa dla Rickmana, on nigdy nie zawodzi), Hagrid, McGonnagall no i w 2 pierwszych czesciach Dumbledore (pozniejsze role Gambona to masakra i kompletne skaleczenie tej niesamowitej postaci...).
PS: Hermiona tez jest spoko :)

scarlet119

gyjdj,h,,,,,,,,,,,,,,,,fjkrhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones