Bret Easton Ellis

7,2
59 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Bret Easton Ellis
Unearth

tak,jak mówisz, chłopie....nic dodać,nic ująć

MAKARON

a tak w ogole-kiedy w tym kraju wyjdzie jego ksiąka GLAMORAMA...?szukam też bezskutecznuie filmu, którym niestety żaden łasy na kase dystrubutor nie wprowadził nawet do wypożyczalni...żenada

MAKARON

Zgadzam sie z przedmowcami. Swietny pisarz. Czytalem jednak tylo 3 jego ksiazki. Chcialbym wiecej, ale po polsku jest chyba jeszcze tylko Informers. Jednak z tego co poki co czytalem to tak:

1. Lunar Park 9,5/10
2. American Psycho 8/10
3. Rules of Attraction 7,5/10

Maltrick

Amercian Psycho wymiata :> przeczytałem tą ksiazke dwa razy, Opisy mordów są rewelacyjne:>, i sama psychika głownego bohatera, Księżycowy Park również mi się bardzo podobał, chodź na końcu książki tam napisał że to będzie jego ostatnia powieść:> , a jak się nie myle w 2010 wydał nową książke kontynuacje Mniej niż zero, mam nadzieje że kiedyś napisze 2 część American Psycho:) a Informers to jest zbiór opowiadań łyknełem go w dwa dni dość ciekawy:> najlepsze jest opowiadanie z dzieckiem co porwali. No i odloty godowy też szybko to przeczytałem, jak zwykle co w każdej z jego powiesci sex narkotyki :>, ale najbardziej mi się podobało American Psycho że wszystkich jego powieści.

Unearth

zgadzam sie. Dla mnie absolutny mistrz. American Psycho czytalam 33 razy i wciaz, mimo ze znam ja prawie na pamiec, potrafi mnie zaskoczyc. Mistrzostwo !

użytkownik usunięty
Scarlatti

33 razy? Łał;)

Piszę pracę o Ellisie zależy mi na jakiś informacjach biograficznych niedostępnych w sieci z innych źródeł. Przydałaby mi sie też jakaś rzetelna recenzja Glamoramy. Ogolnie wszystko w czym możecie pomóc. Moje gg 11411261 ;) Z góry dzięki !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones