Bria Vinaite

Barbora Bulvinaitė

8,4
1 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bria Vinaite

Użytkownicy wróżą dziewczynie karierę i ja również jestem zachwycony jej rolą w TFP, ale zastanawiam się czy ona umiałaby zagrać coś innego niż taką "patolę" jak w TFP. Dodatkowo jej tatuaże są prawdziwe co też ją już trochę ogranicza. Oczywiście rola w TFP 10/10.

grzechmund

Ueee teraz to nie problem komputerowo usunąć tatuaż w postprodukcji. Angelina Jolie ma prawie całe plecy, Scarlett Johanson też się ostro przyozdobiła, a w filmach tego nie widać. Pomijam turbo przypadki jak Depp, Hardy. Tylko, że to są gwiazdy i dla nich warto się nagimnastykować, a tu cóż.... tak jak napisałeś czy potrafiła by zagrać coś innego, niż samą siebie.

grzechmund

Tatuaże to żaden problem. Charakteryzacja, obróbka. Co do reszty się zgadzam- m.w. bo mam inną definicję ,,patoli''. Ona tam gra dziewczynę będącą w czarnej d i próbującą za wszelką cenę przetrwać z ukochaną córeczką. Nie znamy źródeł jej sytuacji. Możemy się domyślać. Na pewno powoduje ją miłość, nie egoizm. Dla mnie ,,patola'' w takiej sytuacji miała by dziecko w 4 literach i ruszyła w tango. Nie mówiąc już o tym, że jest cała masa patologii w tzw. dobrych domach. Gdzie króluje dulszczyzna i okrucieństwo w białych rękawiczkach. A wszystko pokryte kłamstwem, gładkimi słówkami, by nie zaburzyć pozorów. Ktoś kiedyś powiedział- ,,Strzeżcie się miłych ludzi''. Jest sporo prawdy w tym ostrzeżeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones