Brian Austin Green

Brian Green

6,8
1 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brian Austin Green

Nie znam dokładnie Brian Austin Green jako aktora ale bardzo podobała mi się jego rola w Beverly Hills 90210. Wtedy był taki słodlki zwłaszcza nan początku :) zawsze podobały mi się sceny z nim, były takie zabawne. A wy co o nim myslicie??

annabells

jak Daivid na początku gra naprawde super, nie wiem jak potem bo nie oglądałam dalszych częsci po za dwiema pierwszymi :)

annabells

Na początku go nie lubiłam ale teraz go lubię :) Ale najnajnaj jest Luke Perry <33333333 szkoda że taki stary :(

annabells

Pamiętam, że mimo że był taki "chłopaczkowaty", podobał mi się najbardziej ze wszystkich facetów w "Beverly Hills" :)

ScarlettElvie

jako david miał w sobie ten chłopięcy urok;) ale to jest nic w porównaniu z tym, co teraz ma w sobie. najseksowniejszy facet świata! wysiadają przy nim te wszystkie Pattinsony i inne;p

_KaHa_

Zgadzam się baaaaardzo:) I naprawde mi się podobał jako David.No i sam Brian jest boski...ach;)

annabells

najseksowniejszy na świecie, szczegółnie z bh 902010 jestem zaaakooochaaana.

annabells

jako aktor jest niezły, potarfi grać, ja widziałęm go dosłownie w paru filmach i nie dał ciała, ba nawet bardzo dobzre zagrał w filmie fatalny romans

annabells

ja lubie jego rolę w Jeden Gniewny Charlie, mistrzowska ;D

użytkownik usunięty
loozack

Ja zapamietalam jego role w Kronikach Sary Connor.
.. fajny facet i naprawde dobry aktor, paradoksem jest to, ze mniej znany a ma wiecej talentu niz jego zona, Megan Fox, panna o plastikowej twarzy :)

annabells

tak samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones