Briana Evigan

Briana Barbara-Jane Evigan

7,7
1 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Briana Evigan

Moim zdaniem tanczy srednio, prawie najgorzej z tej calej ekipy, ale to jest moje zdanie

Michal92

Masz racje - tańczy najgorzej z całej ekipy, a co gorsza gra także najgorzej. Jest irytująca. Nie wiem co Wy w niej widzicie, ale jak dla mnie nie ma w niej nic szczególnego - co raczej widać patrząc na jej raczej ubogą filmografię... W "Step Up 2" grała cholernie sztucznie, nie mogłam tego oglądać. Twórcy "Step Up: Taniec Zmysłów", myśleli, że ponownie uda im się osiągnąć sukces, tak jak to było z Channingiem Tatumem, który nie dość, że umiał tańczyć, to do tego jeszcze grać.
Tym razem... Trochę im nie wyszło.

alissa

mi tam się bardziej podobał step up 2;p

alissa

Ja wolę step up2 i obsade z drugiej częsci. I uważam że ta aktorka nie jest zła wolę ją niż ta pustą lalke z pierwszej części.

Szmminka

Wprawdzie od twojego komentarza upłynęło 2 lata, ale całkowicie się zgadzam z twoją wypowiedzią. Nie przepadam za tymi aktorami z części I, szczególnie za tą aktorką, co grała główną rolę i nie przepadam za baletem, te hip hopowe układy przemówiły do mnie bardziej, w ogóle muzyka była super, oglądałam ten film w kinie więc parę lat temu już, a niektóre z piosenek mam do dziś na mp3:). Dla mnie step up 2 bije na głowę 1, bo to bardziej moje klimaty, a ponieważ to jest forum o Brianie to chciałam dodać, że podobało mi się jak zagrała w Step up 2, nie jestem jakimś krytykiem filmowym więc nie wiem czy grała sztucznie czy nie, ja nie zauważyłam:P.

Michal92

Tu zbytnio ludzie nie wiedzą po co jest ta stronka xd Oceniamy za gre aktorską a nie moi drodzy za wygląd xd
Może i troszeczke za wygląd bo miło sie coś takiego ogląda ale jednak bierzemy te pierwsze pod uwage.
step up 2 mi sie nie podoba.. Aktorke lubie.. zagrała fajnie w ' Ty bedziesz nastepna ' ... cóż.. nie w pełni sie zgadzam.. PZdr ;p

apis1

e tam dla mnie to ona jest sztuczna i tańczy średnio, bardzo średnio. Zero kobiecości taka chłopczyca. ale to tylko moje zdanie.

ypaulina

Może nie tańczy rewelacyjnie, ale nie jest tak źle. Chciałam tylko nadmienić, ze w Step Up 2 ona miała taką role. Grała tam chłopczycę, a nie wiotką primabalerinę. Jak dla mnie jest ładna i ma coś w sobie. W Step Up zagrała fajna, prawdziwą postać.

mejaczek

Zgadzam się z mejaczek. W tym filmie miała taka rolę i moim zdaniem rewelacyjnie ją zagrała. jest świetną aktorką i tancerką.

Michal92

Tańczy średnio?? Spróbuj zrobić to co Ona zrobiła na przesłuchaniu do tej całej uczelni! (Step Up 2) Jak dla mnie to było coś więcej niż średnie.

Michal92

Jak dla mnie tańczy bardzo dobrze

Michal92

Drewniana strasznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones