Bridget Moynahan

Kathryn Bridget Moynahan

7,2
5 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bridget Moynahan

bridget

użytkownik usunięty

Ona jest boska !!!! Przy ocenianiu nie kierujcie sie zdjeciam bo ono jest kijowe . och..... jaka ona jest cudna : )

użytkownik usunięty

ona jest sliczna, czemu w pl-sce nie ma takich lasek...:]

Naprawde swietna laska...w Polsce tez sa takie,wybierz sie do wiekszego miasta hehe:)

W Polsce nie może być takich lasek, gdyż nie ma takich przystojniaków jak w Hollywood, w związku z czym kobiety w Polsce byłyby lesbijkami. Żeby brzydkim kolesiom w Polsce nie było samotnie, jest dużo brzydkich kobiet i każdy jest szczęśliwy;)

Binula

LOL dobry komentarz :)

Binula

lubię to! :D

zgadzam się w całkowitej zupełnej zupełności że jest świetna :)

użytkownik usunięty

Tak sobie pomyślałem, że przy wystawianiu oceny powinniśmy się chyba kierować umiejętnościami aktorskimi. ;)

No w sumie chyba tak...ale jej uroda przeszkadza mi w wnikliwej ocenie jej umiejetnosci:D

no tak, ja oceniłem i talent aktorki i urodę, musiałem podzielić na pół i wyszła 10! jak na razie oglądałem 2 filmy z nią i jestem zachwycony, mam nadzieje ze niedługo pooglądam następne!

No, lata lecą a ona ciągle śliczna tylko coś ostatnio w mało filmach ją widać. A szkoda

donVittorio

No jeśli wystąpiła ostatnio w takiej szmirze jak Prey (Zdobycz) to się niestety nie ma co dziwić że propozycji zrobiło się mniej... Oglądałem ten film tylko dla niej a i tak nie dało się wytrzymać. Tragedia - powinna zwolnić na bruk swojego menedżera za taką wpadkę.

użytkownik usunięty

JAk dla mnie te zdjęcie wymiata ! Jak ładna dziewczyna to czego chcecie od tego zdjęcia ! Mnie się podoba i to bardzo ;-) Bardzo śliczna aktorka ! Śliczne włosy miałą w filmie zdobycz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones