Bridget ReganI

Bridget Catherine Regan

7,1
2 343 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bridget Regan

Gra teraz w powyższym serialu, ledwo ją poznałam, dużo schudła, ma rude włosy, wygląda
całkiem inaczej niż w Mieczu prawdy. Po oczach i głosie odgadłam, że to ona. Mam
nadzieję, że pojawi się na dłużej.

moniska0790

Sama również jej nie poznałam. Bardzo schudła,myślę,że trochę za dużo. Podobała mi się w Mieczu Prawdy.A tu, no lubię ja,ale taka trochę nie ona.

moniska0790

Waśnie oglądam Beauty and the Beast i tak sobie myślę, że skądś znam tą aktorkę grającą Alex, wchodzę na filmweb, patrzę na obsadę i taki jeden wielki szok, kiedy uświadomiłam sobie, że to Kahlen z Miecza Prawdy. Te rude włosy kompletnie mnie zmyliły, ale miło jest ją zobaczyć w czymś poza 'mieczykiem'.

pannasowa

Miałam dokładnie tak samo jak pannasowa, gdy oglądałam ''Piękną i Bestię''- pozytywne zaskoczenie, zwłaszcza, że bardzo ją lubię. I ładnie jej w rudych :P A czy waszym zdaniem on nie jest niesamowicie podobna do Evangelle Lily, czyli Kate z '' Zagubionych''? Bo moim zdaniem one są prawie jak bliźniaczki :)

moniska0790

Niepotrzebnie schudła. Wielka szkoda. W Mieczu Prawdy miała świetną figurę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones