Bridget ReganI

Bridget Catherine Regan

7,1
2 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bridget Regan

Nigdy w życiu bym nie zgadł że aktorka która grała Kahlan gra teraz Dottie, jak dla mnie wygląda całkiem inaczej. :D

matatjahu93

Oglądając Agentkę Carter cały czas nie mogłam sobie przypomnieć kogo mi ona przypomina. Dopiero po zobaczeniu obsady i wejściu na jej filmografię uświadomiłam sobie gdzie jeszcze grała. Nie jesteś więc jedyny :)

Lacroxis

Oni wszyscy wyglądają tam inaczej.Przykład, James D'Arcy, którego oglądałem niedawno w Udając Gliniarzy.Tam wyglądał jak gość, a tutaj jak, brzydko mówiąc, ciota.Serial osadzony jest w takich, anie innych czasach, do tego sposób ubierania się, makijaż itd. i już człowieka ciężko poznać.Szczególnie kobiety wyglądają tu szaro i w sumie nieciekawie.Blada cera, usta wymalowane na czerwono (nienawidzę tego osobiście) i całość wychodzi mało pociągająco.
A zauważył ktoś, że Thomson z tego serialu bardzo przypomina Warda z Agentów Tarczy? Zamierzony efekt czy tak wyszło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones