Brie Larson

Brianne Sidonie Desaulniers

7,5
28 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brie Larson

Brawo! Należało sie jak mało komu ;)

użytkownik usunięty
agaciana

Za co ten oskar to nie wiem już ten chłopiec Jacob Tremblay z długimi włosami o twarzy dziewczynki zagrał lepiej i jemu należała się nagroda.
Film Room (2015) był średni i tylko ze wzgledu na Jocoba obejrzałem go do końca a rola Brie Larson była przeciętna.

Podpisuje sie pod kazdym slowem.

Zgadzam sie, że Jacob Tremblay zagrał świetnie, ale Larson też bardzo dużo dała z siebie w tej roli :) Poza tym wolałbyś żeby jaka aktorka pierwszoplanowa dostała Oscara? Dla mnie Brie była najodpowiedniejsza, no może i Blanchett.

podpisuje się dwoma ręcami... byłem w szoku popisowej roli chłopca i słabej gry aktorskiej głównej bohaterki. Miała w tym filmie bardzo małą ekspresję, a dobry aktor potrafi grać nawet samymi oczyma. Zupełnie niezasłużony Oskar.

cubanon

Jaki aktor gra samymi oczamy? Prosze podaj mi chociaz jednego.

czarna404

Po oczach najbardziej widać, czy aktor wcielił się w daną postać, czy ją tylko nieumiejętnie udaje... kłamstwo najlepiej widać po oczach, a aktorstwo to udawanie kogoś kim się nie jest. Jeśli tego nie rozumiesz i nie wychwytujesz oglądając filmy, to nie ma sensu żebym dalej się rozpisywał.

cubanon

Nie prosiłam abyś się rozpisywał i tłumaczył o co chodzi w graniu oczami. Tylko o aktora/kę który/a gra "samymi oczami".

czarna404

eeee tam łapiesz za słówka... ale jeśli chcesz to łap: Mathieu Amalric gra wiele fragmentów tylko oczami w "Motyl i skafander", jego postać ulega wypadkowi i jest sparaliżowana; da się? Da się.

czarna404

Proste. Clint Eastwood - chcesz następnego?

Zgadzam się. Zagrała dobrze, ale nie na Oscara.

Zgadzam się z tym co napisałeś, ale to była bardzo trudna rola, a Brie robiła co mogła, żeby wypaść w niej autentycznie. W rezultacie tragicznie nie było, choć oscarowo też raczej nie.

Pozdrawiam.

to prawda

Odezewał sie pseudo znawca. FIlm jak i gra aktorska Brie Larson, to majstersztyk. Oczywiscie chłopiec tez zagrał znakomocie. W recenzjach również rozpływają sie nad ich grą aktorską, ale co ty możesz wiedzieć.

Wreszcie nie musze sie wkurzać, ze nagrode otrzymał film, czy aktor, ktory na to nie zasłużył. Nawet DiCaprio w koncu docenili.

użytkownik usunięty
liver128

Nigdzie nie napisałem że jestem znawcą lamerze!

WIęc lepiej sie nie wypowiadaj lamerze!

dokładnie mało przekonywująca rola, miała tyle możliwości do ucieczki, a grą aktorską jakoś szczególnie się nie wyróżniała. Dużo bardziej na oscara zasłużyla Cate Blanchett

Ja też uważam że Oscar za tę rolę to lekka przesada ,Brie zagrała poprawnie ale to trochę za mało ,ale też dobrze że Oscar nie trafił do chłopaka choć zagrał świetnie bo to mogło by go zepsuć itp. ,a na Oscara jeśli utrzyma się w Hollywood (wiemy jak to jest z dziecięcymi gwiazdami )jeszcze będzie miał czas ,co do samego filmu to mam mieszane uczucia ,mogło być lepiej

użytkownik usunięty
agaciana

Brawo, 26 lat i Oscar =) Teraz już będzie tylko lepiej, posypią się propozycje =)

Zobaczymy... Mam nadzieję, że kariera nie potoczy się tak jak Louise Fletcher, która po "Locie nad kukułczym gniazdem" bardzo interesujących propozycji dostawała jak na lekarstwo.

agaciana

w zupełności się zgadzam.. Ale Blanchet w Carol też była świetna!

agaciana

ENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNVY!

https://www.youtube.com/watch?v=1iQXYInAEyI

agaciana

świetnie zagrała, bez dwóch zdań

Scorpionico

Ja wsadzam rękę do spodni jak widzę Brie na ekranie i wale gruchę tak że mi białe mleko leci

agaciana

Ja wsadzam rękę do spodni jak widzę Brie na ekranie i wale gruchę tak że mi białe mleko leci

agaciana

za co oskar ? za slaba gre aktorska ? robienie min jakby nie wiedziala ile to 2+2 ?

agaciana

Ta należało się... za "Basmati Blues", oscary to jeden wielki śmiech. Pomyśleć, że kiedyś by dostać jednego, brakowało życia.

agaciana

Większego drewna już dawno nie widziałem. Słaba aktorka i strasznie denerwuje. W Kongu nie dało się jej oglądac. Aktorka jednej miny. Oskara dostała za "słuszne poglądy". Nastały czasy chwały dla słabych aktorów z ladna buzia i naszprycowanymi sterydami. Jeszcze dwie dekady temu można było zachwycać sie grą prawdziwych gwiazd, a dziś same lewackie drewna, które są obsadzane za popieranie określonego światopoglądu. Co poszło nie tak i dlaczego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones