Brittany Byrnes

Brittany Anne Trish Byrnes

5,6
346 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Byrnes

Irytuje mnie w serialu H2O wystarczy kropla

alex_74

Mnie też. Ale mnie bardziej nie chrlotte irytuje ale Brittany. Gdyby charlotte grała inna aktorka to może bym ją polubiła. B.B jest gruba, z ogonem wygląda jak wieloryb (musieli uszyć jej napraddę szeeeroki kostium) a pozatym te jej brwi. Takie nienaturlne, domalowane. Nie jest ona najbrzytszą dziewczyną na świecie, mam koleżanki jej sylwetki ale one umieją sie ubrać. Dlaczego w serialu tak beznadziejnie jest ubrana ? Pozostałe 3 są ubrane świetnie ale ona :/ Dżinsowa spódnica do kolan + worek zamiast bluzki. I powinna nosić rozpuszczone włosy bo te spięte rude włosy okropnie wyglądają. Oczywiście może dziewczyny podobne do niej pewnie ją lubią. Ale naprawde jej ogon syreny nie pasuje. Brittany "Mors"

alex_74

mnie tez strasznie wkurza w h2o... no ale to tylko jedna postać.. nie widziałam jej w innych filmach... moze to dobra aktorka...? ;d;d A propos to gdzie piszczają nowe odcinki h2o? 2 serie? xdd

alex_74

Ja tez nie lubie Charlotte ale to tylko postac jaka gra. Widziałam ja w innych fimach i powiem ze jest dobra aktorka. Zdziwiło mnie to że w innych filmach była bardzo szczupła i świetnie wygladała. Czytałam gdzies ze ona specjalnie przytyła do roli charlotte ale to tylko niesprawdzona plotka. Może w h2o specjalnie zrobili ja na taka niepiekna dziewczyne by była widoczna różnica miedzy dziewczynami Cleo, Emma i Rikki a nią. Mam nadzieje ze wykaże sie jeszcze i odklepi od siebie plakietke "wrednej grubej charlotte" z h2o.

Violet

czytałam gdzieś dokładnie to samo. Musimy pamiętać, że Brittany a Charlotte to dwie różne osoby... Powiem wam jeszcze, że od postaci Charlotte o wiele bardziej wkurza mnie jej (a raczej osoby ją dubbingującej) głos. W ogóle nie pasuje.
Ogólnie serial fajny. Może motyw z syrenami to średni pomysł, ale problemy bohaterek nie są nam obce i myślę, że to sprawia, że na ten serial patrzymy "przyjaznym okiem" :).
Pozdrawiam ;*

alex_74

Alex sama jesteś nieźle wkurzająca,spadówa.

alex_74

No coż taki mój urok xDD

alex_74

Ona sama nie gra, jak sobie chce. Gra taką, bo jej za to zapłcili, a co
do ubrań, to jest tak samo: ona sama się przecież nie ubiera, w serialu
mają kostiumowców, którzy jej dali takie rzeczy. Była by w serialu miła
gdyby Cleo nie truła jej związku z Lewisem, bo oni się kochali, Cleo
zresztą sama z nim zerwała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones