Brittany Snow

Brittany Anne Snow

7,6
6 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Snow

Co jej się stało w czoło. Wiem że różna rzeczy się zdarzają ale nic nie poradzę że ta blizna mnie razi strasznie. Mimo wszystko fajna z niej aktorka.

użytkownik usunięty
Malazaa

tez to zauwazylam i jestem ciekawa;p

Też zwróciłam uwagę na tą bliznę, lecz nie szpeci ona urody Brittany. ;) Jest śliczna i utalentowana. Blizna może być wynikiem pierwszego lepszego upadku w dzieciństwie, lub nawet przebytej ospy. :PP Wiele możliwości. ;D

użytkownik usunięty
mademoiselle_Alishia

napewno nie pojawila sie ona w dziecinstwie brittany bo ogladałam z nia film ' john tucker ...' i tam nie miala ona tej blizny;p

Zależy od oświetlenia. W Amerian Dreams miała już.

użytkownik usunięty

W filmie 'John Tucker must die' miała bliznę na 100%, bo to jedyny film, który z nią widziałam i też właśnie zauważyłam tę bliznę. Gdyby blizny w filmie nie było yo nie widziełabym, że ją ma, a tak to... ;)

użytkownik usunięty

Co z tego? Są znacznie gorsze rzeczy, a ta blizny w ogóle nie oszpeca jej.

jasne ze nie oszpeca. a kojarzycie może Anne Paquin? Gra Sookie w Czystej krwi;] ma zmarszczki w okolicy oczu i na czole i przerwe miedzy zębami. spokojnie mogłaby to usunąć ale nie robi tego bo jest inteligentna i wie ze to tylko dodaje Jej uroku i naturalności. pozdrawiam ;-)

Malazaa

Brittany has a scar and 14 stitches from falling on a brick when she was 2
years old.

trudno poszukać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones