Brooke WilliamsII

6,3
798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brooke Williams

Pomyłka

użytkownik usunięty

Po roli Jenssen w Mieczu Prawdy tej pani już podziękujemy :)

Zgadzam się z Tobą w 100%! xP

yvonneD

Przecież Miecz Prawdy to rak i dno, serial jak i książki. Jak można grac dobrze w takim raku. Marny scenariusz, marni aktorzy, tylko Glaber trzymał tam poziom

kronus66

Czy ja wiem, widziałam gorsze seriale. A co do aktorów - z tego co pamiętam taki Craig Parker czy Tabrett Bethell zagrali cakiem dobrze

yvonneD

No to pisałem przecież że Glaber trzymał poziom, reszta ssała i do dziś gra w marnych produkcjach. To amatorzy. Serial też dziadowski bo książki są żałosne.

kronus66

Mi się podobał serial fajnie wymyślone nie ma tego w innych serialach matka spowiedniczka wściekłość jak wszystkich zniewolila Mordsit odbijanie magii przywracanie do życia oddechem ale lipa że 2 sezony a nie chodziarz z 5 jakby byli szczęśliwi poszukiwacz ze spowiedniczka będą mieli dziecko ale lipa nie dosyt mam

użytkownik usunięty

Dlaczego?

Po 7 latach takich pytań się już raczej nie zadaje.

Nie jej wina że tak chujowo napisano jej postać. Cały serial był 0/10 Nawet legat Glaber grał tam chujowo chociaż jest dobrym aktorem.

ten serial jak i całe universum to rak wiec to nie jej wina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones