Bruce DickinsonI

Paul Bruce Dickinson

8,7
44 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bruce Dickinson

To było by coś lecieć samolotem który pilotuje w kabinie Bruce dickinson .Ostatnio oglądałem na kanale grupy iron maiden jak Bruce wypowiadał się o swojej pasji pilotowania samolotów .To było by coś lecieć takim samolotem na którego kadłubie pisze iron maiden .Ciekawe jakby tak wyszedł do pasażerów a w tle leci jakaś płytka iron maiden bo wiadomo innej muzyki słuchać nie można na pokładzie xd To było by dobre może kiedyś by się spróbowalo póki Bruce żyje jeszcze xd

Ja to bym chciała przejechać się tramwajem 43B do Lutomierska kierowanym przez Bruce'a Dickinsona śpiewającego z całym zespołem Empire of the Clouds xD To by było genialne, do tego można by trasę tramwaju zbudować po trasie obecnego autobusu 43, tak żeby jechał obok Atlas Areny, to od razu po koncercie prosto by w niego wsiedli i pojechali xD Ale to by było genialne! XD W sumie to ani powrotu tramwaju do Lutomierska, ani kolejnej solowej płyty Dickinsona już się chyba nie doczekamy. W 2015 r., gdy wychodził 16 album Ironów, The Book of Souls, było mówione, że Dickinson jest w trakcie tworzenia solowej płyty i ukaże się ona w ciągu roku lub dwóch. Prawie 6 lat minęło, a o płycie ani widu, ani słychu :( I być może żadnej płyty jednak nie ma. If eternity should fail miało być na solowej płycie Bruce'a, a trafiło na The Book of Souls i może to była niby ta praca nad solowym albumem, ale że powstało tylko to, to poszło na album IM? Bardzo bym chciała kiedyś jeszcze podsłuchać jakąś nową płytę Dickinsona solo. Najlepiej w tramwaju do Lutomierska xD Ale pewnie prędzej zostaną po mnie kości, niż się tego doczekam. Bruce chyba woli zajmować się innymi rzeczami niż muzyką :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones