Bruce DickinsonI

Paul Bruce Dickinson

8,7
44 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bruce Dickinson

Sfrustrowany brakiem biografii Bruce'a postanowiłem ją dodać. Spędziłem kilka godzin na wyszukiwanie faktów z wiarygodnych źródeł. Od narodzin po jego operację w 2014 roku.
Kiedy zebrałem ciekawostki i informacje, poszło z górki i po godzinie zapisałem gotową kontrybucję. Przez miesiąc moja praca była szkicem, aż w końcu po prostu o niej zapomniałem. Dziś postanowiłem sprawdzić czy mi się powiodło i... Mi jej nie zaakceptowali. Smuteczek :(
Faktem jest to, że nie dodałem hiperłącz do nazwisk, ale to przecież można zmienić. Według mnie odwaliłem kawał całkiem przyzwoitej roboty. Jak myślicie m, dlaczego nie zaakceptowano mojego projektu?

użytkownik usunięty
Po_prostu_recenzent

Najlepsze z jego biografii: Bruce mógłby w ogóle się nie narodzić nie przyjść na świat. Jego matka chciała usunąć ciążę i tym samym pozbawić życia swoje nienarodzone dziecko. Tym samym popełniłaby wielki błąd pomyłkę robiąc te zbrodnie.
Co dalej najlepsze jak Bruce podobno w szkole średniej odlał się do jedzenia czy tam picia dyrektorowi szkoły. Albo może to był jego wychowawca nie pamiętam.
Kolejna akcja z jego żywota że nagrał teledysk z Jasiem fasolą chyba na swój album solowy?
Dalsze losy Bruca że zrobił sobie uprawnienia pilota samolotu i jest pilotem boeinga. Ma swoje prywatne linie lotnicze gdzie normalnie chodzi po pokładzie.
Co jeszcze jak śpiewał ze swoim zespołem iron maiden na polskim weselu. Przypadkowo tam się znaleźli i wystąpili tam no i Bruce był tak miły że zaśpiewał dla państwa młodych.
Co jeszcze z jego życia ciekawe fakty... Ostatnimi czasy zwyzywał ze sceny jakiegoś fana na koncercie w Grecji. Dlaczego? Bo ten odpalił pod sceną race ogniową i dym z niej dusił Bruca. No podobno ostro tam pojechał temu fanowi ze sceny.

Dodam, że jego rodzice byli jeszcze nastolatkami, więc w pierwszych latach życia Brucem zajęli się dziadkowie. Większość z wymienionych przez ciebie informacji, to ciekawostki do innej zakładki. Nie wchodziłem w drastyczne szczegóły i po prostu napisałem, że "Wyrzucili go ze szkoły za skandaliczne zachowanie"

Po_prostu_recenzent

Kolejna ciekawostka: Początkowo nie planował zostać wokalistą, lecz PERKUSISTĄ. Trenował również szermierkę i podobno jego klub osiągał niezłe wyniki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones