Bruce DickinsonI

Paul Bruce Dickinson

8,7
44 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bruce Dickinson

Jak można takiej książki jak Przygody lorda ślizgacza nie docenić? Ludzie młodzi w liceum albo już w szkole podstawowej powinni mieć te książki jako lektura. Ludzie jaki Potop jaka Lalka jakie tam Ludzie bezdomni i Chłopi.Bruce napisał wspaniałe powieści pełne barwnych postaci i wspaniały przykład dla młodzieży. Prędzej by takie lektury dotarły do współczesnej młodzieży niż jakieś tam Lalki albo Krzyżacy i inne tam Ferdydurke. Ja uważam że to powinno się omawiać na języku polskim do matury i to powinno być w kanonie lektur szkolnych już w szkole podstawowej. To powinno się nad tym zastanowić minister edukacji bo to piękna literatura. Bruce Dickinson ma talent pisarski ogólnie wspaniała to opowieść jest. Ja sądzę że pozycja misjonarska to powinno się dać na lekturę 1 góra 2 szkoły podstawowej bo to bardzo pouczająca książka. Do tego lord ślizgacz przecież to jest barwna postać a nie tam Kubuś puchatek albo pan Kleks i Pinokio. Edukacja powinna uwzględnić te książki jako literatura współczesna powstała by rozwijać młodzież.

użytkownik usunięty

Uwaga ten post nie jest napisany na poważnie.
Niektóre osoby odbierają wszystko na poważnie i sądzą że to było pisane na serio.Chyba wiadomo że to tylko pisane było dla żartu. Tak bo tam niektórzy myślą że ktoś naprawdę tak uważa.

użytkownik usunięty

Post dla pewnej osoby fanki Bruca Dickinsona bo wiem że go zobaczy i ta wiadomość do niej trafi.
Już nie będę wchodził zaglądał na tego twojego prywatnego bloga osobistego. Zablokowane żeby nie kusiło i już tam nie będę od dzisiaj się tym interesował. Tak że sprawa zamknięta i tam można uznać że już tam wszystko poszło w niepamięć. Racja ciekawość to pierwszy stopień do piekła jest i natarczywość. Tak że już tam by nadal nie było pokusy zablokowane zostało i koniec.
No to tam słowa dotrzymać się postaram i na pewno nie będzie złamane. To tyle by nie było potem nieprzyjemności kłótni awantur.
Przepraszam że tutaj piszę ale dlatego taki post bo tam osoba do której kieruje na pewno go dostrzeże i przeczyta te wiadomość.
Od dzisiaj tam nie zaglądam i nie chce potem mieć problemów żadnych z osobą do której kieruje te wypowiedź.
No wiadomo o co chodzi tam między mną i tą osobą tak więc to już zamykam ten temat i nie powracam do niego. Dla mnie już sprawy nie ma tego bloga tej osoby jak tam tak aż stawia sprawę.
Myślę że ta osoba to przeczyta bo ja jak coś już mówię to słowa dotrzymać potrafię. No to tyle tam ode mnie dla tej pewnej osoby co tutaj zagląda.
Przepraszam fanów Bruca Dickinsona że akurat tutaj załatwiam sprawy prywatne swoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones