Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

Zrobiłem w życiu już wszystko - mówi aktor. Paliłem trawę i moje dzieci o tym wiedzą. Zarówno ja jak i Demi stosowaliśmy różne używki. Rozmawiamy o tym z dziećmi. Mają ten gen, więc je ostrzegam: "Macie predyspozycje do bycia alkoholikami."
#


co w rodzinie to nie zginie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Browitt

Raz się żyje, więc wszystkiego trzeba spróbować. I nie podbijaj tematów swojemu alterkontowi, bo to się robi żałosne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Browitt

Popiera narkomanie :D?
Lubię go jeszcze bardziej!

użytkownik usunięty
Browitt

Wielkie mi rzeczy że palił trawę. :)

Browitt

nie on jeden brał jest takich wielu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Browitt

Co ciekawe, największymi przeciwnikami marihuany są osoby, które nigdy jej nie paliły, a naczytały i nasłuchały się głupot z różnych źródeł. Czy to nie zakrawa o hipokryzję? Odpowiedz sobie sam.
Zresztą po alkoholu rocznie giną setki tysięcy osób, po marihuanie nikt jeszcze nie umarł bo nie da się przedawkować.

Ja paliłem i przebywałem długi okres wśród osób palących i subiektywnie oceniając nienawidzę ćpunów. ALE! Gdybym miał żyć pod jednym dachem z osobami, które codziennie by piły to również bym nie wytrzymał. Ćpuny i alkoholicy to jest tragedia. Można się napić raz na jakiś czas czy zapalić, ale codziennie to jest przesada, dlatego stanowcze NIE legalizacji narkotyków. Z alkoholem się nic nie zrobi, więc przynajmniej nie dopuśćmy do kolejnych używek, które sprawiają, że człowiek po prostu cofa się w rozwoju umysłowym.

Enkel91

Grunt że szczery wolę już jego szczerość aniżeli kłamstwa Gibsona.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Browitt

sugerujesz że Bruce jest z plastyku :)

Enkel91

Ważne, że już nie pali

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Browitt

I co z tego, niech bierze jego życie i zdrowie. Niech każdy robi co chce byle by nie robił krzywdy innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones