Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

Życie fana nie jest lekkie. W pogodni za autografem swojego idola musi narażać się na liczne poniżenia. Tym bardziej powinien uważać, jeśli jego ukochaną gwiazdą jest filmowy twardziel, Bruce Willis.

Prywatnie uchodzący za raczej uprzejmego człowieka, Willis pokazał ostatnio swoje mniej przyjazne oblicze. Aktor wraz ze swoją młodą żoną gościł na pokazie mody podczas Fashion Week w Nowym Jorku. W momencie, gdy pił drinki w strefie dla VIP-ów, zauważyła go grupa fanek.

Zaczęły mu robić zdjęcia, do których chętnie pozował, szeroko się uśmiechając - donosi magazyn Radar. Jedna z nich chcąc podejść bliżej szturchnęła go w ramię, co wyprowadziło go z równowagi. Do tego stopnia, że odwrócił się do niej i kierując w jej stronę palec zagroził: "Nigdy więcej mnie nie dotykaj! Rozumiesz?!". Po czym oznajmił swojej świcie, że opuszcza imprezę.

Enkel91

A to szachraj. Straciłęm do niego szacunek!

Moondog

Widzę, że jednak dał się ktoś na to nabrać. Radzę nie brać na poważnie tego, co zamieszcza użytkownik Enkel91, gdyż jest on alterkonciarzem i jednym z hejterów, którzy spamują forum Mela Gibsona, a od niedawna również i to forum.

karoman4

Jak można tak kłamać w internecie!

Moondog

Zapytaj tego alterkonciarza, on lubi tak koloryzować. Może ma nudne życie i w ten sposób sobie je urozmaica.
Ja od dawna jestem fanką Willisa m.in. dlatego, że jest człowiekiem zabawnym, miłym, sympatycznym i charyzmatycznym. Wierzę w niego, a nie w to, co piszą trolle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones