Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

O czym świadczą kolejne z nim filmy.
Zapomniał, że się wycofał z aktorstwa i zapomniał, że grał w dobrych filmach.

AmonGoeth

Mi się wydaję , że On już nie gra , a te filmy które wychodzą zostały nagrane wcześniej. Ostatnio czytałem wypowiedź jego dzieci i mówiły , że modlą się o świąteczny cud i jest coraz gorzej. Nie sądzę , że w takim stanie jeszcze gra

feliks35

Tak samo o tym czytałem. SZKODA CHŁOPA.

AmonGoeth

Przecież było mówione że kręcili to w pośpiechu, żeby jeszcze zdążył jak najwięcej nagrać, póki może.
Ale w jakim celu, to ja nie wiem.
Jaki jest sens rozmieniać się na drobne?
Nie lepiej zejść ze sceny niepokonanym?
Wszytko na to wskazuje że po prostu liczy się hajs.
Ujawnili że aktor jest chory, i fani pójdą nawet na największe gówno.

arcmarek

Wiesz co to są umowy ? Umowę na film podpisuje się czasem nawet kilka lat przed jego kręceniem potem zbiórki funduszy plenery itp może to potrwać nawet kilka lat . Może gdy umowę podpisywał był jeszcze zdrowy w pełni aktywny ? A potem to już nie miał wyjścia w takich umowach są grube odszkodowania im aktor bogatszy tym grubsze tak żeby bolało . Hajs ? Naprawdę uważasz że człowiekowi który nie poznaje własnej rodziny żyje we własnym świecie hajs jeszcze potrzebny ? Dla niego już nawet nadziei na wyleczenie nie ma w tym momencie . Pomyśl trochę . No chyba że dla rodziny zabezpieczenie to jak najbardziej niech i grywa w gniotach walić sztukę . A wy malkontenci zostawcie już chorego człowieka w spokoju tymbardziej że wasze bezsensowne marudzenie i tak już do niego nie dotrze . Willisa którego znaliście już nie ma i nie będzie . : (

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones