Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis
Sparow5

50 tytułów , średnia 7,6

wojti_venom

Robi wrazenie, ja z nikim tyle nie mam.
Żądze i pieniądze myslalem, ze to bedzie lekka, fajna odmozdzajaca komedyjka, a zanosi sie na nudne, mdle szitsu.

Sparow5

no niestety Bruce teraz gra w shitach , ale ja jako wierny fan obejrze juz wszystko w czym wystepuje ;]

wojti_venom

Trochę pieprzysz, bo ten rok był jednym z lepszych: klimatyczne sci - fi z bardzo fajną fabułą, postaciami, sama wizja bardzo ciekawa, no i klimat, lepsza od jedynki 2 czesc Ex, no i swietne Moonrise Kingdoom za ktore nawet jakas nominacje zgarnal. Oczywiscie widzialem tez jeden niewypal zimne swiatlo dnia, naprawde slaby, bez napiecia z ogranymi schematami obraz, gdzie w sumie epizod gra.

Sparow5

no wiadomo ze nie chodzilo mi o wszystkie produkcje tylko o te najsłabsze , jak nazywam cos shitem to chodzi mi o filmy powszechnie uważane za shity .
A rola w Moonrise Kingdom była dobrą odskocznią od reszty nijakich ról jakie grywał w minionych dwóch latach .

wojti_venom

W przyszłym roku tez pare ciekawych produkcji się zapowiada, niekoniecznie Die Hard 5, po prostu juz czuc zmeczenie materialu ta serią, czekam az wreszcie w jakims konkretnym akcyjniaku zagra, bo w Ex 2 gral 2 postac, ale jak na ten gatunek w ogole tam nie bylo spektakularnych scen akcji jak w dajmy pierwszej die Hard. Ten film z Foxxem mam nadzieje, ze bedzie fajny.

wojti_venom

U mnie, to wygląda tak: obejrzałeś: 78 tytułów; średnia ocena: 8,3.
Wiem, dużo tego, ale mam słabość do Willisa i tak już będzie, że nie przepuszczę żadnego filmu, w którym zagra. ;-) Od tych 78 tytułów możesz odliczyć seriale, w których grał gościnnie, film którego był producentem, te w których dubbingował oraz dokument o Jackie Chanie.
Jeśli chodzi o nowości, to widziałam tylko ''Cold light of day'', który swoją drogą był suchy i cienki, jak nie wiem co. Pozostałe nowości czekają na mnie aż się za nie wezmę. Więc ta liczba obejrzanych filmów jeszcze wzrośnie.

karoman4

no to brawo Kasiu , ja tez zamewirzam obejrzec wszystko z panem W.

wojti_venom

U mnie 18 - 8,2

karoman4

To ciekawe, skoro wg Filmweb wystąpił (w kilku grał role epizodyczne, inne jeszcze nie weszły do kin) w 76 filmach, a Ty masz 78. Pozazdrościć.

forzamilan1

A poza tym 42 tytuły - 7,8.

forzamilan1

Czytaj ze zrozumieniem. ''Od tych 78 tytułów możesz odliczyć seriale: ''Moonlighting'' i te, w których grał gościnnie, film którego był producentem, te w których dubbingował oraz dokument o Jackie Chanie.'' Epizodyczne role też biorę pod uwagę. ''The return of Bruno'' i ''Zachód słońca'' z trudem, ale zdobyłam.
A tak w ogóle, to już nie 78 filmów, tylko 80.

Sparow5

z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 49 tytułów
średnia ocena: 7,8
masz ulubionych: 11 tytułów
A dla pana Willisa ode mnie oczywiście 10/10 ♥
Pozdrawiam !

Rafal7fcb

U mnie 18 - 8,2

Sparow5

Ja póki co obejrzałam: 44 tytułów
średnia ocen: 7,5
masz ulubionych: 13 tytułów
;))

użytkownik usunięty
Sparow5

45 tytułów, 4,9.

nie wierze... jak można tak słabo ocenić filmy z jego udziałem

plemiona1127

mnie zastanawia po co oglądał aż 45 filmów z tym aktorem jak takie gnioty jego zdaniem :P

Kai1989

no filmy może oglądał bo akurat miał czas tak może powiedzieć:) ale kurcze nie wiem jak można je tak słabo ocenić oczywiście były wpadki bruca ale całokształt na 9 musi być.

Sparow5

35 tytułów - 8.0

Sparow5

obejrzałeś: 24 tytuły
średnia ocena: 7,7
chcesz obejrzeć: 18 tytułów
masz ulubionych: 1 tytuł

jumalaz

U mnie 18 - 8,2

Sparow5

60 tytułów, średnia 7.6

weeman86

43 tytuły, średnia: 7,1

Sparow5

16 tytułów, średnia 6.7

Sparow5

35, 6,4

Sparow5

26 tytułów, średnia 9,3 :D

Sparow5

18 tyt, ale chce jeszcze obejrzeć 5 (a może i więcej) średnia 7,6

Kai1989

U mnie 18 - 8,2

Sparow5

obejrzałeś: 25 tytułów
średnia ocena: 7,1
chcesz obejrzeć: 2
tytuły masz ulubionych: 1 tytuł

Sparow5

47 tytułów, średnia 6,8

Sparow5

obejrzałeś: 34 tytuły
średnia ocena: 8,3

Sparow5

obejrzałam 46
srednia 8,9

Leagirl

U mnie 18 - 8,2

Sparow5

10 filmow. srednia 5,6 jako aktor trzyma poziom ale niestety niektore filmy w ktorych gra sa do bani

użytkownik usunięty
Sparow5

25 tytułów , średnia 5,5

użytkownik usunięty
Sparow5

Obejrzane: 25 tytułów
średnia: 6,2

Sparow5

Obejrzane: 35
Średnia 7

Sparow5


obejrzałeś: 22 tytuły
średnia ocena: 7,4
chcesz obejrzeć: 16 tytułów
masz ulubionych: 1 tytuł

janaspiotrek

obejrzałeś: 39 tytułów | średnia ocena: 6,5
chcesz obejrzeć: 1 tytuł

Sparow5

22, średnia 7.0

Sparow5

56 tytułów średnia 6,3
Bruce jest niezniszczalny

Kot25

aha zapomniałem dodac że chcę obejrzec 3 tytuły

Sparow5

30 tytułów i średnia 8,2. Yippikayey motherf...cker

Sparow5

obejrzałem: 18 tytułów
średnia ocena: 8,2

Sparow5

tytułów 36
średnia 7,3
Średnią zaniżają filmy w których grał epizody jak "cztery pokoje" albo "aniołki Charliego" a także gdzie nie był wiodącą postacią jak w "niezniszczalni" gdzie w pierwszej części gra może przez 5 minut a w drugiej 15 minut to max... tak przynajmniej wygląda to u mnie, ale lubię go jako aktora i lubię z nim filmy w których występuje dłużej niż 30 minut choć nie musi być pierwszoplanową postacią ;p

Sparow5

obejrzałeś: 36 tytułów
średnia ocena: 7,8
chcesz obejrzeć: 5 tytułów

Sparow5

U mnie 21 tytułów średnia ocen 7,3

Sparow5

obejrzałeś 53 tytuły
średnia ocen 7,1
średnia wyszła średnia zważywszy na fakt, że jest jednym z mych ulubionych i przypuszczam, że mam tendencję do zawyżania ocen filmom z jego udziałem. Trudno jest nie uwielbiać tego gościa.
Kreacje w filmach jak szklana pułapka, ostatni skaut, pulp fiction, piąty element, hudson hawk i wiele innych są moim zdaniem kapitalne i mocno charakterystyczne, ten ironiczny twardziel to istna ikona kina z przełomu wieków.

Sparow5

20 tytułow
średnia 7,6

myślałam, że 20 to sporo, a z tego co tutaj widzę, to jednak jestem w tyle ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones