Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 090 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis
Bill_Sherman

Nie wiem dlaczego ,ale dawniej lubiłem jego filmy teraz tych nowych już nie mogę oglądać cienkie dobiera role.

Ruben_fw

To po pierwsze, po drugie trochę za mocno się postarzał niestety

Bill_Sherman

No bardzo się postarzał np De niro jest od niego starszy a wygląda lepiej chyba za dużo Sobieskiego pjie.

Ruben_fw

Dokładnie! Ale niektórzy tak mają. Za to znowu taki Cruise czy Neeson wręcz odwrotnie, wciąż się trzymają, a Liam o 3 lata starszy

Ruben_fw

Mam tak samo. W tych osoatnich filmach mam wrażenie, że jest zmęczony życiem, graniem i w ogóle wszystkim, że po prostu mu się nie chce. A też i te nowsze filmy jakoś mi mniej podchodzą.

Bill_Sherman

TOP3 to może nie, ale w TOP10 zdecydowanie. Uwielbiam go za "Szósty zmysł".
Ponoć on sam kiedyś w jednym z wywiadów powiedział, że nigdy więcej nie zagra tego typu roli. Jak sam stwierdził, łatwiej w filmie być zabijaką.

leifysbrutalson

I w sumie ma rację, wiesz, mniej gry aktorskiej, za to większe pole do popisu w scenach akcji w takich rolach:)

Bill_Sherman

Jestem w pewnym sensie zżyta z tym panem ponieważ ostatnio w domu nie ma dnia by nie obejrzeć filmu z jego udziałem :P

Krejzol09

Rozumiem i popieram!:)

Bill_Sherman

Niestety ja nie podzielam zdania, u mnie nawet do TOP 50 się nie zalicza.

Nekromanta21456

Kwestia osobistych upodobań

Bill_Sherman

Dokładnie

Bill_Sherman

Którą część Szklanej pułapki najbardziej lubisz ?

Ja najbardziej lubię Die hard 2 najbardziej klimatyczna część i Bruce lepiej zagrał i wyglądał niż w pierwszej części.

Ruben_fw

No to dokładnie tak jak ja! Dwójka wymiata

Bill_Sherman

Ja, jest jednym z moich ulubionych aktorów.

Vic130

Moim również! Pozdro!

Bill_Sherman

Jeden z moich ulubionych aktorów lat, 80-90 w sumie nadal go bardzo lubię

Conti10

Ja też!!!

Bill_Sherman

nie ponosi Cię za bardzo? co Ty z tym Brucem Willisem?? Aktorem był dobrym w kilku produkcjach, ale od 20 lat nie zagrał w niczym porządnym, same koszmarki.

yag12

to nie chodzi tylko o aktorstwo, bo przecież Bruce nie jest aktorem grającym niezwykle złożone postacie. chodzi o to, że lubię go oglądać, pasuje mi jako aktor i lubię filmy z nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones