Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

Stare zdjęcie Willisa sprzed, może 20-stu lat. Córka Willisa opublikowała to zdjęcie na tweeterze, a stamtąd przeniosło się na tumblr.

http://sagagemini4.tumblr.com/post/113109319168/digg-bruce-willis-daughter-just- tweeted-this

Tak^^ się bawi porucznik John McClane w okresie karnawału. Po jego oczach widać, że nieźle przygazował w palnik. xD

Osobiście podejrzewam, że ta fotka pochodzi z czasów działalności Planet Hollywood <--- sieci restauracji, które Bruce Willis otworzył wraz z Arnoldem Schwarzeneggerem i Sylvestrem Stallone.

karoman4

HAHA XDD

karoman4

Mi to raczej wyglada na chate Willisa/znajomego wyglupy po pijaku ake niezle tego sie niespodziewalem .

Ruben_fw

No wiesz, może jakieś urodziny albo inne rodzinne święto. Bo w casting do filmu 'Pani Doubtfire' to na pewno nie uwierzę. xD Widać, że to fota z rodzinnego albumu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Browitt

I gwałci syna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Browitt

1. Ja jestem panną bezdzietną.
2. Nie jestem spokrewniona z Willisem.
3. Willis nie ma syna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
karoman4

Najlepsze zdjęcie Willisa jakie do tej pory widziałem. Moja siostra miała rację - przystojny facet z niego :D

Dentarg

Teraz trolle zlecą się i powiedzą, że to transwestyta jest. ;3

Dentarg

Teraz urodą już nie grzeszy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones