Bryan Cranston

Bryan Lee Cranston

8,8
45 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryan Cranston

Zacznę od tego, że kiedy oceniam aktora, to muszę znać przynajmniej kilka pozycji z jego filmografii i mam wtedy odnośnik, co dana osoba potrafi. Ale tutaj złamię swoją zasadę i w dodatku dam 10. To co Cranston robi w Breaking Bad, przechodzi wszelkie pojęcie, on niszczy ten serial(oczywiście w pozytywnym sensie) . On nie gra Waltera White'a. On jest Walterem White'm. Cały serial jest arcydziełem, ale ten Pan, przenosi go na jeszcze wyższy poziom, niedostępny dla wielu innych seriali. Mistrz!!!

użytkownik usunięty
Bart_Gorzala

To daj 10, a nie 9.

Bart_Gorzala

O ile podczas oglądanie malkolma nie specjalnie zwracałem na niego uwagę, ot. następny kretyn potrafiący jedynie grać idiotów. Obejżałem Drive - "kurde, skąd ja go znam..." . Później jak kumpel pokazał mi Breaking bad, był to już 4 sezon, Walter już łysy, z bródką ale to samo wrażenie - znam go kurde. Później sprawdziłem kto to jest że go tak kojarzę, obejrzałem wszystkie 4 sezony i - wow, ten koleś jest "the one who knocks". Życzę mu jak najlepiej w karierze oraz wielu ambitnych filmów z pierwszoplanowym rolami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones