Bryan Singer

Bryan Jay Singer

7,1
3 782 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Bryan Singer

Oh, dlaczego zrezygnowałeś z nakręcenia trzeciej części x-menów na rzecz super-mana?!

Nie_Wie

No ja też tego żałuje, nieoglądałem jeszcze Supermana ale wyczytałem w ciekawostkach ze odrzucił kandydaturę Jamesa Caviezela na głównego bohatera, a ja myśle że Caviezel jest podobny bardzie niż Routh do świętej pamięci Christophera Reeva(niech mu ziemia lekką będzie[*])

Mateo_SF

pytasz dlaczego zrezygnowal z x-menow??!!!:))) jakby tobie zaproponowali tyle zielonych co jemu,to niestety podejrzewam ze tez bys zrezygnowal...

Nie_Wie

No właśnie dlaczego. "X-man 3" coprawda jest przepełniony akcją i efektami ale niestety już nie wciąga tak jak dwie pierwsze części. Za to "Super-man: powrót" był po prostu słaby.

michi468

zgadzam się. była akcja i efekty ale co z tego...jedyne pocieszenie to to że Superman nie odniósł spodziewanego sukcesu (i w ogóle kiepski to był film).

Nie_Wie

z tego co czytałam, to producentom nie podobał się scenariusz i ogólny pomysł Singera na urealnienie bohaterów, a jak wiadomo, producenci sądzą, że widzowie to tępa masa, która za efektami poleci na wszystko

Nie_Wie

bo superman nosi bardziej obcisłe trykoty.

Krolik_Pudding

Czytałam w Cinemie, że Superman był ulubionym superbohaterem Singera i zawsze marzył o nakręceniu filmu o nim. Dlatego gdy tylko dostał propozycję reżyserowania filmu o Supermanie nie zawahał i od razu przyjął propzycję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones