Bryce Dallas Howard

7,4
21 549 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryce Dallas Howard

właśnie przeczytalam ze to ona zagra victorie w ksieżyc w nowiu i jestem przerazona. Ona jest za delikatna do takiej roli. W przypadku Rachelle Lefevre wystarczylo spojrzecz w oczy i widac bylo caly diabelski charakter. W skrocie bedzie beznadziejna w tej roli.

magnificentsymphony

zobaczymy jak zagra,
widziałam ją tylko w "grinch świąt nie będzie", ale oglądając galerie ze spiderman'a 3 , ma tam nawet fajne zdjęcie w różowym swetrze
chociaż szkoda , że nie będzie mogła zagrać Rachelle, byłaby taka całość, zwłaszcza , że w zaćmieniu ma znaczącą rolę

magnificentsymphony

Ona nie zagra w "Księżycu w Nowiu" tylko w "Zaćmieniu". I rzeczywiście nie pasuje do roli Victorii:(

magnificentsymphony

W sumie to w "Zaćmieniu" Victorii będzie najwięcej... Myślę, że będzie pasowała do tej roli i zależy to też od tego jak ją ucharakteryzują.

magnificentsymphony

pożyjemy, zobaczymy. Rachelle bardzo mi pasowała, jak będzie z tą aktorką... zobaczymy. ; )

Amelle

Błagam... Nie ma nic gorszego jak zmiana ważniejszej postaci w połowie sagi :/ Może i pasowałaby do tej roli, szczególnie urodą, ale nie powinni zmieniać aktorki w 3 części.

Samantha_6

Samantha popieram.. moze i fajnie by wygladala ale lepiej by bylo gdyby byla od poczatku filmu.. szczerze mowiac nie lubie takich zmian.. ;/ Szkoda ze nie moze zostac jak jest ;(

Rachelle149

Nie umiem się tak przestawiać z jednego aktora na innego... Nieraz już się tak zdarzało w serialach i to było okropne.
Kurcze, ładna ta kobieta ale nie mogę przeboleć zamiany.

sikorka94

Szkoda szkoda. Mi tam Vicky pasowała. Spoko była. Taka właśnie dzika kotka;)

Bisexidryna

Nie wierzcie jeszcze do końca, że to ona zagra Victorię w "Zaćmieniu". Myślę, że Rachelle jeszcze będzie się starała odzyskać rolę - zawsze mówiła, że "Zmierzch jest dla niej ważny.

KateBells

Ale z tego co wiem, Rachelle sama zrezygnowała...

sikorka94

Czytałam, że chce negocjować z producentami o wyznaczenie nowego terminu zdjęć.

KateBells

Fajnie by było :-)Chociaż wątpię by zmienili datę rozpoczęcia zdjęć z powodu jednej aktorki. Chociaż mogliby bo przecież Viktoria w Zaćmieniu ma ważną rolę...

KateBells

No tak, wyczytałam informację, że praca na planie tego drugiego filmu z Dustinem Hoffmanem będzie trwała tylko 10dni i Rachelle jest zawiedziona decyzją producentów, którzy chcą ją odsunąć od gry Victorii na rzecz Bryce Dallas Howard i nie chcą na nią poczekać te 10 dni, na co Summit odpowiada, że każdy ma swój grafik i trudno byłoby pogodzić zmianę grafiku dla tak wielu aktorów.

E tam, wolę Rachelle.

mary_sue

Mary Sue - chyba jak każdy :-)

sikorka94

w Zmierzchu , Rachelle była po prostu genialna. Ta aktora sama z siebie wygląda jak dzika kota bez dodatkowej charakteryzacji , czarne soczewki i troche liści we włosach ;D

ja widziałam jedynie Howard w Spidermanie która grała słodką dziewczynkę rodem z katolickiego domu, ale nie skreślam aktorki po jednym filmie. Jestem ciekawa co z tego "wyjdzie" :)

mosqa

też wolę Rachelle, ale co z tego, jak nie mam żadnego głosu w tej sprawie :P

ale zawiedziona jestem - 10 dni to przecież nic - a Zaćmienie będą filmować jakieś 3 miesiące!!

Rachelle pasowała jak nic!

Ale podobno producenci od początku chcieli Bryce jako Victorię, ale ona nie mogła wystąpić z Zmierzchu bo miała jakiś inny film - więc teraz pewnie producenci skaczą z radości. Wydaje mi się, że zrobili to specjalnie :P:P:P:P - przecież mogli to jakoś ułożyć - 10 dni to przecież nie wieczność, a ponadto zmiana aktorki w połowie to duży błąd, wg mnie.

magnificentsymphony

to będize tragedia.
Rachelle Lefevre grała niesamowicie w 1 i 2 częsci choć nie miala wiele kwestii.była taka dizka nieokielznana idealna do przyslzych brutalnych scen w 3czesci.
ale z ta druga to.. to będize masakra.
wyobrazacie sobie te wszystkie sceny walki ktore byly opisane w ksiazce a nastepnie beda przelozone na ekran z ta sladka idiotka w roli glownej lee to bedzie beznadzieja.

foxii97

Widziałam zdjęcie z Zaćmienia, na którym była ona, Riley i Edward... Rachelle wróć! Dobra, wiem, że to niemożliwe, ale pomarzyć mogę. Może nie będzie tak źle, ale nie podoba mi się zbytnio Bryce na tym zdjęciu, któe widziałam. Włosy nie te i wgl...

magnificentsymphony

Ja chcę Rachelle, Bryce nie pasuje do tej roli, a jak jest już ucharakteryzowana to wygląda jak porcelanowa lalka ;O
Przepraszam fanów Bryce, ale takie jest moje zdanie !

magnificentsymphony

Jezu dajcie już spokój. Mówicie że będzie beznadziejna a nawet jeszcze nie zobaczyliście jak gra.Może się okazać nawet, że będzie lepsza.

bittersweet_

Nie mówię, że będzie beznadziejna to po pierwsze. I nie mówiłam o jej grze aktorskiej, tylko chodzi mi o charakteryzację. Wolałam Rachelle, ponieważ wyglądała bardziej drapieżnie. Bryce ma według mnie zbyt delikatną urodę.

użytkownik usunięty
magnificentsymphony

chyba nie znasz możliwości Bryce:D Kristen Stewart powiedziała, że jest taka zabawna i słoda ta Bryce, ale jak wejdzie na plan... przeraża ją:d

użytkownik usunięty
magnificentsymphony

Bryce to wspaniała aktorka, cieszę się ze zmiany bohaterki. Obok Fanning,
to będą dwie najlepsze kreacje w filmie... i na tym niestety się zakończy.

Nie pamiętacie Bryce w The Villade - Osada albo w Kobiecie w Błękitnej
Wodzie? W obu filmach zagrała świetnie. Można rzec, że to taka muza M.
Nighta Shyamalana.

użytkownik usunięty

no pewnie! Była cudowna! Sama się dziwiłam, że nie dostała nominacji do Oskara za Osadę! I świetne też była w bardziej można by powiedzieć niezależnym the lost of teardrop diamond

wierzę, że jest dobrą aktorką, ale zarówno dakota jak i ona w ogóle nie pasują mi do zmierzchu (czy dalszych części.) Dakota byłaby fajną Jane jeszce kilka lat temu, jak była młodsza, a jeśli chodzi o Victorię to faktycznie Rachelle była idealna ;)

magnificentsymphony

Rachelle Lefevre była stworzona do tej roli. Powiem szczerze, że nie cierpię Zmierzchu a na film wybrałam się tylko dlatego, bo to ona grała Victorię. Nie dość, że była piękna, to jej wygląd i spojrzenie mówiło samo za siebie. Diabelska piękność, a nowa? kiedy obejrzałam zwiastun zamurowało mnie. To już nie będzie to samo.

użytkownik usunięty
Ofeflia

no cóż... każdy lubi co innego, ja tam jestem jak już mówiłam zachwycona, bo Bryce to moja ulubiona aktorka, jest świetna, śliczna, a szczególnie dobrze wychodzą jej ciężkie role jak ta w Loss of teardrop diamonds

Oglądając zwiastun byłam przekonana że to wciąż ta sama Victoria, a jedynie ma jakieś większe oczy... Ale jak się okazało to zupełnie inna aktorka. Jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi jako Victoria, ale i tak mi szkoda że zrezygnowali z poprzedniej aktorki...

użytkownik usunięty
aniolek_266

na pewno sprawdzi się świetnie! Bryce jest wspaniałą aktorką! I to jest dziwne, że gra i w filmach mało znanych i dobrych jak i w wielkich produkcjach.. zawsze się zastanawiam co nią kieruje.

magnificentsymphony

Moim zdaniem zupełnie do roli Victorii nie pasuje; jest za... sympatyczna - nie wiem jak to inaczej określić - a ta wampirzyca zawsze kojarzyła mi się ze wściekłą, żądną zemsty kocicą. Mam nadzieje, że jednak Bryce pozytywnie mnie zaskoczy.

(Nadal uważam, że Rachelle Lefevre idealnie pasowała do tej roli)

użytkownik usunięty
Sakura114

no właśnie aktorzy grający z Bryce w Zaćmieniu się wypowiadali, że jest taka słodka, ale na planie to aż ich przeraziła:D Tak zagrała.

Sakura114

mi też jakoś nie pasuje do Victorii.. jakoś nie najlepiej ją w ty wszyskim widzię i zastanawiam się czy iść do kina na zaćmienie... pierwsza część nie była zła, druga mi się nie podobała, bardzo mi się nie podobała... Z 3 wiązałam wielkie nadzieję, ale ta Victoria? Nie mogę ją dopasować do tej roli. Rachelle Lefevre była jakby wyjęta z mojej wyobraźni...a ta tutaj...no nie wiem. Mam nadzieje, że to co mówi trinityR jest prawdą i tylko dlatego rozważam czy wybrać się na seans...

magnificentsymphony

Faktycznie! Beznadziejnie że zagra w "zaćmieniu" ... a taka fajna aktorka tak się zmarnowała...w takim chłamie zagrać...masakra -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones