Bryce Dallas Howard

7,4
21 549 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryce Dallas Howard

Kiepściutka była, wyglądała źle i grała źle kino akcji to zdecydowanie nie jej kaliber, a szkoda bo bardzo mi się podoba ta aktorka, mam nadzieje że zrezygnuje z roli w kiepskich ekranizacjach komiksów... a może to po prostu xle napisana rola i fatalny stylista

kolgrim

No cóż, myślę, że gdyby to Howard powierzono rolę Mary Jane, to ona z pewnością wywiązałaby się z niej lepiej od tej nijakiej Kirsten Dunst. Może Raimi - jeśli będzie kręcił czwartego "Spidera", pójdzie po rozum do głowy i zrezygnuje z Dunst na rzecz lepszej aktorki? Bryce byłaby niezłym wyborem, muszę przyznać.

Thommy

hmmmm Dunst swietnie sie sprawdza w roli mary jane ja nie mam zastrzezen i prawde mowiac tylko jej obecnosc trzymala mnie przy ekranie

kolgrim

Co do roli Gwen Stacy to uważam, że to po prostu była zbyt mała rola dla Howard i nie miała dużych możliwości się wykazać. NIe wiem też czy poradziłaby sobie z rolą Mary Jane. Nie mam nic do talentu Kirsten Dunst, natomiast filmowa Mary Jane to absolutnie nie ta sama co w komiksie. Myślę, że Howard wypadłaby w tej roli podobnie jak Dunst.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones