Bryce Dallas Howard

7,4
21 549 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryce Dallas Howard

Mogłem znieść "Spider Mana" i "Terminatora" ale "Zaćmienie"
Tym bardziej że zastąpiła w tej roli niejaką Rachelle LeFevre która dzięki dwuminutowym epizodom w "Zmierzchu" i jego kontynuacji zyskała wśród nastolatek opinie genialnej aktorki
Jak dla mnie Bryce i tak zagrała nieźle, była lepsza od bezpłciowej Stewart, sztywnego Pattinsona i sztucznego do bólu Lautnera
Tylko ona i Dakota Fanning zagrały na poziomie... szkoda że rola Cataliny Sandino Moreno była tak mała, nie miałą żadnego pola do popisu
Wiele osób pisze że nie była tak okrutna jak LeFevre... poprostu Rachelle ma taki typ urody i ten kurwik w oku... całe jej okrucieńtwo polegało na jednej groźnej minie bo nie pamiętam żeby wypowiadała jakieś kwestie... Takie "granie" jedną groźną miną na niektórych może i robi wrażenie
Bryce w przeciwieństwie do LeFevre udowodniła już że jest bardzo dobrą aktorką rolami w kilku porządnych filmach

użytkownik usunięty
Sidewinder

Zgadzam się z tobą! Jak przeczytałam (jeszcze przed premierą) że w tym durnym filmie zagra Bryce to moja pierwsza myśl : "Bryce w tym gra! Jak ona mogła przyjąć tą rolę!" Do tej pory miałam do niej szacunek i uważałam ją za świetną aktorkę i wogóle fajną dziewczynę, ale teraz straciła w moich oczach :( Dziś byłam na tym filmie z koleżankaim (sama bym w życiu nie poszła na taki chłam) i uważam że Bryce była jedynym plusem produkcjii. (Dakota już dawno spadła ponieżej jakiegokolwiek poziomu, od kiedy zaczeła gwiazdorzyć, i przyjeła rolę z serii Zmierzch) Mam nadzieję że Bryce nie złamie sobie obiecującej kariery przez ten film!

Nie uważam, żeby Zaćmieniu wyszła na dobre zamiana postaci Victorii z Rachelle Lefevre na Bryce Dallas Howard! Bryce jest śliczna, urocza i wygląda bardziej na romantyczną czarodziejkę a nie na krwiożerczą, rozwścieczoną wampirzycę :/ Rachelle była świetna w tej roli, ciarki przechodziły po plecach, piękna, niebezpieczna i bezwzględna sucz. Szkoda, że ją wymienili na Bryce - nie mam nic do niej, ale uważam, że zagrana przez nią postać jest słabsza :(

użytkownik usunięty
Sidewinder

A teraz chcą skrzywdzić kolejnego świetnego aktora. Podobno Lee Pace ma zagrać w nowej części. Dlaczego twórcy tego chłamu chcą tak poniżać ludzi którzy w przeciwieństwie do głównych bohaterów serii mają talent?! Świat schodzi na psy.

użytkownik usunięty
Sidewinder

och, proszę Cię! Uwielbiam Bryce i podziwiam ją! Nie dość, że gra w znakomitych produkjach mniej znanych to też ma odwagę zagrać w czymś, co lubi, kobieta kocha Terminatora, Spidermana czy książ,ki Meyer i ma odwagę o tym powiedzieć i przyjąć taką role, a poza tym jak, zdobyć popularność? W dzisiejszych czasach talent nie wystarczy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones