Bryce Dallas Howard

7,4
21 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryce Dallas Howard

Sposób w jaki odegrała rolę w odcinku "Nosedive" w serialu Czarne Lustro. zasługuje moim zdaniem na najwyższe wyróżnienie. Rewelacyjna aktorka. Liczę na to że dorobi się kiedyś Oscara.

boyler7

Właśnie oglądam. Jest świetna. Świetny odcinek. Ale widzę, że sporo przybrała. W sumie bez znaczenia ale zmieniła się od czasu Jurassic czy Służących

felis5

Bryce nigdy nie była szczupła. Zawsze miała trochę w nogach ale brzuszek zaczął jej wystawac. Może miała ochotę pozwolić sobie na więcej. Nie łatwo jest utrzymać wage

joan19

No coś o tym wiem . Rozumiem ją.

joan19

Oj, był taki okres ze była szczuplutka. Obczaj sobie zdjęcia z premiery „Zaćmienia”.

boyler7

Najważniejsze Panie i Panowie to jest właśnie to jak odegrała rolę w "Nosedive" a tę odegrała niesamowicie zajebiście. Zostały mi do obejrzenia jeszcze 2 odcinki "Black Mirror" (a kończę jeszcze dziś) i nie wiem czy któryś będzie potrafił zdetronizować czy też wyrzucić ten akurat z pierwszej trójki moich (podkreślam - moich) ulubionych (a przy takim serialu ciężko o klasyfikacje). Wielkie brawa dla p. Bryce Dallas Howard.
Pozdrawiam.

boyler7

Dołączam do grona zachwyconych tą aktorką. W końcowej scenie jest po prostu piękna.

boyler7

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones