Bryce Dallas Howard

7,4
21 549 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryce Dallas Howard

Rewelacja w Osadzie!!

użytkownik usunięty

To co pokazała w "Osadzie" było fenomenalne!!!!! Rewelacja!

Lubię ją i cenię, ale fenomalne ani rewelacja to nie była. Gdyby nie opisy i laska mało kto by zgadł, że jest ona niewidoma...

Echidna

To ty się mylisz,rzeczywiście zagrała fenomenalnie i nie tylko to że była niewidoma,bo to było najmniej istotne.Chodzi tu przede wszystkim o wyrażanie przez nią najróżniejszych emocji od miłości przez po strach.Do tego dochodziła świetna charyzma.Na prawdę świetnie zapowiadająca się aktorka.Do tego bardzo ładna.:-)

Muppetus

Gdyby nie jej rola w "Osadzie", to wg mnie nie byłby to aż taki genialny film... Straciłby wiele bez niej. Zwróccie uwagę na jej smutne, ale pełne desperacji spojrzenie w scenie, w której próbuje namówic straznika lesnego by jej pomógł...

Pablo_2

Ładna specjalnie moze nie jest, ale umie grac.

Pablo_2

W pełni się zgadzam, że gdyby nie ona to "Osada" była by dużo gorszym filmem. Zachwyciła mnie tą rolą.

Według mnie nadała klimat filmowi "Osada"
Uważam, że jest też bardzo ładna, ma naturalną urodę, co dowodzi że nie musi spędzać godzin pod okiem stylistów.
Zdecydowanie ładniej wyglądała w filmie Osada, niż na miniaturce wyżej.

w 101% się z Tobą zgadzam!
Na pewno film straciłby, gdy w nim nie zagrała, ale nie można powiedzieć, że nie byłby bardzo dobry, o ile nie genialny!

użytkownik usunięty

tak, dokładnie! Ja jestem oczarowana jej rolą w osadzie! Powaliła mnie na kolona:D Dla mnie mogłaby spokpojnie dostać za to nominację do oskara!

Zgadzam się - grając niewidomą dziewczynę,zagrała fenomenalnie!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones